Jump to content
IGNORED

wnętrze i panel klimatyzacji

DmNQ
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie.

Prawdopodobnie to problem większości posiadaczy b6. Ostatnio wyjmując radio delikatnie podotykałem panel od klimatronika i dość mocno się porysował...

i moje pytanko brzmi, czym ewentualnie to naprawić ? jest gdzieś instrukcja?? wymieniałem już włącznik świateł , ale z tym może być problem bo nie ma nowego tego panelu nigdzie tylko używane i to w gorszym stanie, jest na to jakiś sposób ? dzięki za rady...

20140925141164989132457.jpg

Kup panel z a4 b7 w dobrym stanie I po klopocie. (elektronike zostawiasz swoja, panel bierzesz nowy)

a ewentualnie da się to w jakiś sposób zregenerować i jeśli tak to czym? Najgorsze to że lekkie dotknięcie powoduje zarysowanie, nie wiem czy warto wydawać 200 zł na nowy, jeśli dałoby rade to jakoś "zatuszować" . Nowe panele w cenie do 100 zł to jeszcze gorsze niż mój ;)

super dzięki tego szukałem

Panele z nowszych roczników np z b7 mają już inną farbę i się tak mocno nie wycierają. Niekiedy na allegro trafiają się okazje w cenie do 150zł, ale to musisz trochę poczekać i poszukać. Możesz też zregenerować, tylko efekt nie zawsze jest jak ori.