Jump to content
IGNORED

Uszkodzony licznik

nikiel222
 Share

Recommended Posts

Witam mam problem a więc kupiłem niedawno audi 1995 1.8 rozładował się w nim akumulator . Po naładowaniu rano uruchomiłem silnik i tu mnie spotkała przykra niespodzianka .Otóż licznik nie wyświetla prędkości obrotów temperatury paliwa i kontrolek jedyne co zauważyłem to po załączeniu świateł drga wskazówka od temperatury i paliwa i swieci kontrola od długich oraz podswietlenie. Nie nabija także kilometrów. Nie wiem co to sie stało nic nie grzebałem na razie nie jestem w stanie podpiąć pod kompa . Z góry dziękuję za odpowiedź.

najpierw sprawdź odkręć licznik i sprawdź czy kostki masz dopięte ewentualnie przeczyść styki i zobacz czy na VAG będzie coś

Postaram się jutro bo dopiero wracam z zakopca sąsiad się zna na tym naprawia samochody.

Podociskaj kostki licznika, sprawdź masę aku i inne punkty masowe w pobliżu. Zrób test zegarów.

Sprawdź przewody w drzwiach, może uszkodzona izolacja i masz zwarcie.

nie ma zwarcia wydaje mi się ze to było przeciążenie bo były po blokowane ale nadal mi nie działają w wszystkich kierunkach tylko prawo duł oby dwa wydaje mi się ze może być uszkodzony pilot ale jak go sprawdziłem to jest przewodność po naciśnięciu każdego przycisku jeszcze sprawdzę na krótko w gniazdku bo oby dwa działają na krótko z aku