Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ustawienie rozrzadu 1z


scitec87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem mianowicie robilem rozrzad polaszczylem sie sam i gdy poskladalem wszystko do kupy to kreci a nie pali. Gdy ustawie znak na zero na wale to na pompie mniej wiecej mi sie zgadza brakuje tam hmm a z 3-4 mm aby wsadzic srube 16 oszifowana by zablokowac pompe. Ciezko jest mi pasek naciagac by mi nic nie ucieklo nawet na kawalek. Nie wiem jak ustawic dokladnie walek rozrzadu jak to zrobic dokaldnie moze ktos nawet rysunki wkleji hehe. Myslalem ze to sciete kolo na klinie ale ono jest sztywne nie ma zadnych luzow... i juz nie wiem co jest na kompie nie pokazuje zadnuch bledow.. moze ktos pomoze i moze nawet numer tel poda do siebie i pomoze jak co zrobic z gory dziekuje i przepraszam za klopot hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wałek rozrządu ma z tyłu (od strony przedniej szyby) nacięcie i w to nacięcie należy wsunąć blokadę, tak aby opierała się o głowice. Podobno można też użyć suwmiarki jak nie ma się blokady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zablokuj pompę, ustaw wał ustaw na blokadę górny wałek jak kolega wyżej opisał poluzuj koło na wałku załóż pasek i napnij i dokręć koło momentem, jak nie będzie odpalał poluzuj pompę i drgnij nią delikatnie w jedną stronę jak nie odpali to w drugą musi zagadać w końcu jak zagada ustaw pompę z vagiem :) ot tyle:)

PS. śmieszy mnie to że zabierasz się za rozrząd (oszczędzając na mechaniku z 250zł )sam nie mając odpowiedniej wiedzy czy chociaż by schematu nie wspominając zapewne o odpowiednich kluczach(chyba że się mylę - to przepraszam)

Edytowane przez xree
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko bylo dobrze przyszedl mechanik i sam mial problem bo z jedna para rak jak paska nie przytrzyma to pompa ucieka o zabek o pol :) ale jest juz wszystko oki teraz tylko poskladac:) z gory dziekuje za pomoc a bloka chyba na walek ma wymiaar 45mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...