Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie radio do mojej A4?


PanFlorian

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chciałbym się poradzić odnośnie zakupu radia. Do tej pory miałem RNS-E i nie będę ryzykował montażu tego radia po raz trzeci… Szukam czegoś co wypełni przestrzeń po poprzedniku, fajnie gdyby obsługiwało zmieniarkę, bo bez tego będzie bezużyteczna oraz połączenie z FISem (to chyba jest możliwe z fabrycznym sprzętem?) no i sterowanie z kierownicy. Z oryginałów znalazłem takie modele: Chorus III, Concert III, Symphony III, BNS 5.0, z czego tylko dwa ostatnie obsługują zmieniarkę. Czy wymienione modele będą pasować do otworu po RNS-E? Czy jest szansa, że nie opłaca się tego ukraść? Co ewentualnie możecie polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego wszystko co wymieniłeś bedzie pasować bo to jest juz 2 din ale oby pochodziło z a4 bo z tego co wiem z innych modeli audi tez pasi ale czasami kanty ramki radia sa inne i szczeliny będą brzydkie..jesli sie myle to nich mnie ktos poprawi..a co do kradziezy?trudno powiedzieć.są kutafony co są w stanie wybić ci szybe bo na siedzeniu lezy paczka fajek wiec pewności nigdy nie bedziesz miał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...