Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[a4 b5 - 2.6 v6 97rok] montaż sterownika centralnego zamka - jak?


damian1684

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z podłączeniem sterownika do centralnego zamka MaxiCar 286.

Jeśli ktoś już taką montował, lub wie które kable mają iść do których, to z góry dzięki za pomoc :)

Niektóre wiem jak podłączyć i do której kostki, ale to za mało.

Schemat oraz zdjęcia kostek:

dwu9txta.jpg

mtrjgwrz.jpg

qo4n77jq.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki. w jakimś stopniu ten wątek okazał się pomocny :)

temat już do zamknięcia, bo sterownik podłączony :banan: (otwieranie, zamykanie, domykanie szyb).

na jutro zostawiłem podłączenie kierunków i finito.

dla zainteresowanych: sterownik podłączyłem z tyłu zaraz przy pompce centralnego zamka.

Edytowane przez damian1684
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj go podłączyłem i faktycznie miejsce jest w prawym nadkolu. Powiedz mi jak załatwiłeś sprawę z domykaniem szyb? Masz moduł komfortu? Ja nawet nie wiem czy go mam. Chyba nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj go podłączyłem i faktycznie miejsce jest w prawym nadkolu. Powiedz mi jak załatwiłeś sprawę z domykaniem szyb? Masz moduł komfortu? Ja nawet nie wiem czy go mam. Chyba nie

zakupiony przeze mnie sterownik to MaxiCar 286-3333

aukcja: http://allegro.pl/solidny-sterownik-centralnego-zamka-na-pilota-i4613516697.html

Dokładnie, Sterownik jest mały i da radę go ładnie wpasować pomiędzy boczek a nadkole, kable dość długie i bez problemu dostały do pompki CZ.

Moduł komfortu u siebie mam, dopiero się dowiedziałem po roku używania auta, hah.. łatwo jest sprawdzić czy jest, dłużej przytrzymujesz kluczyk w pozycji otwierania auta i po chwili otwierają się szyby przednie, bo mam akurat elektrykę tylko z przodu, a jak chcesz zamknąć to odwrotnie :)

Chyba w każdym a4 jest taka opcja, znajomy ma a4 b5 sedan 95rok 1.8 adr i posiada domykanie szyb.

U mnie w sterowniku wychodzi kabelek od domykania szyb - podłączony do kabla pompki CZ [kolor kabla: czerwono-brązowy] jest on w tej kostce kremowej [środkowej] - w czarnej [mniejszej] też jest czerwono-brązowy, ale to nie ten, bo sprawdzałem :)

A jeśli masz u siebie moduł komfortu, a nie masz w sterowniku kabelka od domykania szyb, to wyczytałem, że można kabel od zamykania w sterowniku, dołączyć do kabla czerwono-brązowego od pompki CZ [tego co odpowiada za domykanie szyb]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...