Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[a4 b5 - 2.6 v6 97rok] montaż sterownika centralnego zamka - jak?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem z podłączeniem sterownika do centralnego zamka MaxiCar 286.

Jeśli ktoś już taką montował, lub wie które kable mają iść do których, to z góry dzięki za pomoc :)

Niektóre wiem jak podłączyć i do której kostki, ale to za mało.

Schemat oraz zdjęcia kostek:

dwu9txta.jpg

mtrjgwrz.jpg

qo4n77jq.jpg

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

ok, dzięki. w jakimś stopniu ten wątek okazał się pomocny :)

temat już do zamknięcia, bo sterownik podłączony :banan: (otwieranie, zamykanie, domykanie szyb).

na jutro zostawiłem podłączenie kierunków i finito.

dla zainteresowanych: sterownik podłączyłem z tyłu zaraz przy pompce centralnego zamka.

Edytowane przez damian1684

Opublikowano

Właśnie dzisiaj go podłączyłem i faktycznie miejsce jest w prawym nadkolu. Powiedz mi jak załatwiłeś sprawę z domykaniem szyb? Masz moduł komfortu? Ja nawet nie wiem czy go mam. Chyba nie

Opublikowano
  • Autor

Właśnie dzisiaj go podłączyłem i faktycznie miejsce jest w prawym nadkolu. Powiedz mi jak załatwiłeś sprawę z domykaniem szyb? Masz moduł komfortu? Ja nawet nie wiem czy go mam. Chyba nie

zakupiony przeze mnie sterownik to MaxiCar 286-3333

aukcja: http://allegro.pl/solidny-sterownik-centralnego-zamka-na-pilota-i4613516697.html

Dokładnie, Sterownik jest mały i da radę go ładnie wpasować pomiędzy boczek a nadkole, kable dość długie i bez problemu dostały do pompki CZ.

Moduł komfortu u siebie mam, dopiero się dowiedziałem po roku używania auta, hah.. łatwo jest sprawdzić czy jest, dłużej przytrzymujesz kluczyk w pozycji otwierania auta i po chwili otwierają się szyby przednie, bo mam akurat elektrykę tylko z przodu, a jak chcesz zamknąć to odwrotnie :)

Chyba w każdym a4 jest taka opcja, znajomy ma a4 b5 sedan 95rok 1.8 adr i posiada domykanie szyb.

U mnie w sterowniku wychodzi kabelek od domykania szyb - podłączony do kabla pompki CZ [kolor kabla: czerwono-brązowy] jest on w tej kostce kremowej [środkowej] - w czarnej [mniejszej] też jest czerwono-brązowy, ale to nie ten, bo sprawdzałem :)

A jeśli masz u siebie moduł komfortu, a nie masz w sterowniku kabelka od domykania szyb, to wyczytałem, że można kabel od zamykania w sterowniku, dołączyć do kabla czerwono-brązowego od pompki CZ [tego co odpowiada za domykanie szyb]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.