Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podsufitka


SMS

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy czy podsufitka z sedana polifta z szybrem pasuje do przedlifta?


i jeszcze jedno pytanie czy do podsufitki bede potrzebował plastiki słupków czy stare przedliftowe podejda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, ja ostatnio wymieniałem podsufitkę w Avancie z przedlifta na polift - kształtem pasuje, ale problem jest z zamocowaniem rączek z tyłu - w poliftach otwory są przesunięte o jakieś 1,5 cm (ja wierciłem otwory w blaszce i dawałem blachowkręty - trzyma, ale nie jest to oryginał). Koniecznie załatw sobie wszystkie słupki z polifta (łącznie z tym co osłania słupek z pasami bezpieczeństwa). Poza tym trzeba delikatnie zmodyfikować instalację do oświetlenia, ale to i kilka innych cennych informacji na forum znajdziesz http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-montaz-lampki-podsufitki-poliftowej-przedlifta-166782/. Generalnie jest trochę zachodu, ale efekt jest OK (u mnie odkleił się materiał i zwisał do połowy szyb, stąd moja motywacja do wymiany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ten sam powod motywuje do wymiany. O instalacji i slupkach wiem oraz o tym ze szyber trzeba zmienic. Ciekawi mnie tylko czy w sedanie tez te mocowania sa przesuniete jak w avancie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tym szybrem to jaki jest problem? U siebie też planuję zmianę podsufitki na poliftową i szyber też mam do wymiany bo jest zużyty, więc rozumiem że musi być poliftowy tak? W czym jest problem? W silniczku, instalacji czy wymiarach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz miec poliftowy bo instalacja sterowanie poliftowego jest inne i inne mocowanie z podsufitka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia, jak sie zabrac za zdejmowanie tych wszelkich slupkow I plastikow. Moze ktos posiada jakis tutorial, albo instrukcje demontazu heh?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...