-
Samoczynnie wyłączająca się instalacja gazowa, pomocy
Dobrze. Skorzystam z rady i poszukam
-
Samoczynnie wyłączająca się instalacja gazowa, pomocy
Tak- to było pierwszym moim krokiem w szukaniu usterki. Filtry zostały wymienione (chociaż nie były mocno zabrudzone), lecz problem nie ustąpił
-
Samoczynnie wyłączająca się instalacja gazowa, pomocy
Dzień dobry. Podczas jazdy (bez różnicy czy dynamicznej czy wolnej- a nawet i na postoju) potrafi się wyłączyć sama instalacja gazowa. Ciśnienie jest w porządku, czujniki temperatury również sprawne. Na szczęście najczęściej ponowny rozruch silnika pomaga i gaz załącza się z powrotem. Chociaż bywa i tak, że nie zawsze to pomaga- nieraz trzeba odczekać jakiś krótki czas. Gazownik na szybko po trasie nie potrafił pomóc. Czy przed kolejnym wyjazdem na warsztat macie może jakieś pomysły na tą nietypową usterkę? Sterownik tp Stag 200
-
Wymiana podsufitki oraz obicia foteli wraz z boczkami
Cześć. Potrafiłbyś może wyjaśnić jak zabrać się za demontaż środkowych i przednich słupków?
-
Demontaż osłon tylnych słupków w sedanie
Dzięki za objaśnienie tylnych. A wiesz może, jak zabrać się za przednie i środkowe od pasów?
-
Odklejająca się podsufitka w avancie, pomysły?
Jak się za to zabrać, aby nie uszkodzić zatrzasków?
-
Demontaż słupków z tyłu
Podłączam się do pytania oraz jeszcze jak zdjąć przednie i boczne słupki?
-
Dodatkowy uchwyt na napoje.
Oryginału nie zamontuje na poczekaniu. Każdy robi według własnego uznania. Nie trzeba od razu negować.
-
Czy potrzebny kondensator do wzmacniacza 250W RMS ?
Spadki przy uruchomionym silniku są nieznaczne. W takim razie dzięki serdeczne za info A tak jeszcze przy okazji- czy kondensator pobiera energię, gdy jest wyłączony sygnałem REMOTE?
-
Czy potrzebny kondensator do wzmacniacza 250W RMS ?
Witam. Mam dylemat. Posiadam kondensator Dietz 1F, lecz się zastanawiam czy warto go wpinać do mocy audio 250W RMS?
-
Podświetlany emblemat tylnej klapy jak go zamontować?
Ja cos podobnego chetnie zobaczylbym z przodu w bialej barwie podlaczone do swiatel pozycyjnych
-
Opadajaca podsufitka
Ok- bede wiec probowal
-
Dodatkowy uchwyt na napoje.
Nie ma problemu, lecz zrobię to już jutro. Dokładnie, to w "chińskim centrum handlowym" Koszt... Jakieś 5zł z tego, co pamiętam. A tu link do takiej sprawy http://allegro.pl/samochodowy-uniwersalny-uchwyt-na-napoje-kubek-fv-i4749960824.html Mi też się przydaje, jako stojak do tel A co mogę doradzić od siebie- jeżeli kupować, to z zatrzaskami zakończone haczykami (zaznaczone kółkiem na foto). Inne klasyczne, płaskie wsuwki będą się wyciągać z kratki. <a href=http://zapodaj.net/1edc540f907c5.jpg.html>kubek.jpg</a>
-
Dodatkowy uchwyt na napoje.
Ja mam na kratce nawiewu zakupiony u chinczyka na napoje 0,3l. Moze I nie jest to zbyt estetyczne, ale dla mnie bardzo przydatne I ulatwiajace zycie. Jestem zadowolony.
-
Opadajaca podsufitka
Mam ten sam problem :/. Ale czy w sedanie da się ją wyjąć bez demontażu szyby? Widzialem na forum, ze komus sie udalo zdjac ja po przez zlozenie przednich siedzen. Ale I tak nie mam pojecia, jak sie zabrac za zdejmowanie tych wszelkich slupkow I plastikow. Moze ktos posiada jakis tutorial heh? Czesc demontazu srodkowych slupkow znalazlem http://a4-klub.pl/index.php?/topic/288010-jak-zdemontowac-i-zamontowac-boczne-slupki-pasow/ ...I tu jakby ktos potrzebowal http://a4-klub.pl/index.php?/topic/282264-zdejmowanie-plastikow-wnetrza/
mariusz031992
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta