Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mariusz031992

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Tak- to było pierwszym moim krokiem w szukaniu usterki. Filtry zostały wymienione (chociaż nie były mocno zabrudzone), lecz problem nie ustąpił
  2. Dzień dobry. Podczas jazdy (bez różnicy czy dynamicznej czy wolnej- a nawet i na postoju) potrafi się wyłączyć sama instalacja gazowa. Ciśnienie jest w porządku, czujniki temperatury również sprawne. Na szczęście najczęściej ponowny rozruch silnika pomaga i gaz załącza się z powrotem. Chociaż bywa i tak, że nie zawsze to pomaga- nieraz trzeba odczekać jakiś krótki czas. Gazownik na szybko po trasie nie potrafił pomóc. Czy przed kolejnym wyjazdem na warsztat macie może jakieś pomysły na tą nietypową usterkę? Sterownik tp Stag 200
  3. Cześć. Potrafiłbyś może wyjaśnić jak zabrać się za demontaż środkowych i przednich słupków?
  4. Dzięki za objaśnienie tylnych. A wiesz może, jak zabrać się za przednie i środkowe od pasów?
  5. Jak się za to zabrać, aby nie uszkodzić zatrzasków?
  6. Podłączam się do pytania oraz jeszcze jak zdjąć przednie i boczne słupki?
  7. Oryginału nie zamontuje na poczekaniu. Każdy robi według własnego uznania. Nie trzeba od razu negować.
  8. Spadki przy uruchomionym silniku są nieznaczne. W takim razie dzięki serdeczne za info A tak jeszcze przy okazji- czy kondensator pobiera energię, gdy jest wyłączony sygnałem REMOTE?
  9. Witam. Mam dylemat. Posiadam kondensator Dietz 1F, lecz się zastanawiam czy warto go wpinać do mocy audio 250W RMS?
  10. Ja cos podobnego chetnie zobaczylbym z przodu w bialej barwie podlaczone do swiatel pozycyjnych
  11. mariusz031992 odpowiedział(a) na Kriega temat w Audi A4 B5
    Ok- bede wiec probowal
  12. Nie ma problemu, lecz zrobię to już jutro. Dokładnie, to w "chińskim centrum handlowym" Koszt... Jakieś 5zł z tego, co pamiętam. A tu link do takiej sprawy http://allegro.pl/samochodowy-uniwersalny-uchwyt-na-napoje-kubek-fv-i4749960824.html Mi też się przydaje, jako stojak do tel A co mogę doradzić od siebie- jeżeli kupować, to z zatrzaskami zakończone haczykami (zaznaczone kółkiem na foto). Inne klasyczne, płaskie wsuwki będą się wyciągać z kratki. <a href=http://zapodaj.net/1edc540f907c5.jpg.html>kubek.jpg</a>
  13. Ja mam na kratce nawiewu zakupiony u chinczyka na napoje 0,3l. Moze I nie jest to zbyt estetyczne, ale dla mnie bardzo przydatne I ulatwiajace zycie. Jestem zadowolony.
  14. mariusz031992 odpowiedział(a) na Kriega temat w Audi A4 B5
    Mam ten sam problem :/. Ale czy w sedanie da się ją wyjąć bez demontażu szyby? Widzialem na forum, ze komus sie udalo zdjac ja po przez zlozenie przednich siedzen. Ale I tak nie mam pojecia, jak sie zabrac za zdejmowanie tych wszelkich slupkow I plastikow. Moze ktos posiada jakis tutorial heh? Czesc demontazu srodkowych slupkow znalazlem http://a4-klub.pl/index.php?/topic/288010-jak-zdemontowac-i-zamontowac-boczne-slupki-pasow/ ...I tu jakby ktos potrzebowal http://a4-klub.pl/index.php?/topic/282264-zdejmowanie-plastikow-wnetrza/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.