Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie turbo pasuje do AFN-a?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
wracajac do tematu turbulum od awx pasuje ale trzeba zastosowac przejsciowke,

hybryda swoje kosztuje,pozatym wydajnosc nie jest rewelacyjna,pozatym jak mówi mój kolega pojemnosc d*py jest ograniczona, lepiej zamontowac big turbo

Moglbys rozwinac temat przejsciowki? Mam AFN'a i planuje zakupic turbine do AWX. Czy kolektor oryginalny od AFN bedzie ok? Co z wydechem? Przejsciowka jak sie domyslam bedzie potrzebna do dolotu. Czy sam dam rade przelozyc turbine?

Opublikowano
wracajac do tematu turbulum od awx pasuje ale trzeba zastosowac przejsciowke,

hybryda swoje kosztuje,pozatym wydajnosc nie jest rewelacyjna,pozatym jak mówi mój kolega pojemnosc d*py jest ograniczona, lepiej zamontowac big turbo

Moglbys rozwinac temat przejsciowki? Mam AFN'a i planuje zakupic turbine do AWX. Czy kolektor oryginalny od AFN bedzie ok? Co z wydechem? Przejsciowka jak sie domyslam bedzie potrzebna do dolotu. Czy sam dam rade przelozyc turbine?

zacytowane z forum AKP

"Turbo musi pochodzić z silnika wzdłużnego ewentualnie ze starszego seata ibizy bo w nim jak w każdym wzdłużnym silniku TDi (90, 110, 130) jest ona przykrecana do kolektora wydechowego. Z wierzchu turbo generalnie jest identyczne, różni je wyjście do IC które to w PDkach 130ci jest zrobione na grubszych rurach oraz zapinanych na potocznie nazywanych szybkozłączach. Należy zmnienić całe orurowanie łącznie z IC albo zamontować taką redukcję. "

http://xs.to/xs.php?f=tupass1.JPG&h=xs77&d=06166

Opublikowano

Dziekuje spanky i ctv za informacje. Teraz tylko znalesc turbinke i do dziela.... :twisted:

Opublikowano

etronic: przecież opisywałem montaż turbo od 130ki do 110ki na forum AKP :wink:

Opublikowano

Przepraszam Rogal ale umknal mi ten temat mimo szukania. Masz moze gdzies link do tematu? Bede wdzieczny....

:redface: Chyba ze to chodzi o ten temat zacytowany przez spanky'ego....

Opublikowano

:redface: Chyba ze to chodzi o ten temat zacytowany przez spanky'ego....

dokladnie o ten temat chodzi ... :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.