Radio Beta Autoreverse ( Audi a4 B5 97) problem z głośnikami

Degnerix

Witam
Zakupiłem parę dni temu Audi A4 B5 97 z radiem Beta i mam pewnien problem ponieważ dopiero dzisiaj zauważyłem że gra mi tylko :
- Lewy Dolny Głośnik
- Lewy Gwizdek
- Prawy Gwizdek

Nie gra :
- Prawy Dolny Głośnik

- 2 głośniki z tyłu

Wie ktoś może o co chodzić ? Jeszcze radia nie wyciągałem nie wiem jak się za to zabrać słyszałem że trzeba jakieś klucze do tego i nie wiem też czy poprzedni właściciel nie miał innego radia i na sprzedaż poprostu wsadził oryginalne radio podpiął na szybko i już. Słyszałem też że to radio obsługuje tylko 4 głośniki a co z tyłem ?

ktoś pomoże ?

Ty czasem nie masz 6cio głośnikowego systemu nokii? Wywal tą bete i załóż concert plus (bez plusa się sypią) , jest ładniejsze i ma więcej bajerów. Pod bete chyba nawet zmieniarki nie podłączysz. Jeśli dalej nie będzie grało to wtedy pomyślisz.

chyba właśnie mam 6-cio głośnikowy system Noki na 1 głośniku z tyłu jest napiś nokia drugiemu sie nie przyglądałem i idzie do niego wiązka przewodów. A jak bym zakupił jakiegoś CD to trzeba dużo przerabiać żeby podłączyć to wszystko ?

Tam trzeba zastosować jakąś przejściówkę żeby grały wszystkie głośniki. Do tego dwa plastiki po bokach żeby zmniejszyć rozmiar otworu na radio (fabryczne są szersze). Nie polecam bo wygląda to dużo gorzej (concert wygląda bardzo ładnie i pasuje do deski jak i podświetlenia) do tego podłączysz zmieniarkę i masz full opcje. Radio + zmieniarka z kablem wyniesie Cię ok 300zł.

okej, wyciągne jeszcze to radio na dniach w sumie to nie wiem nawet jak je wyjac gdzie trzeba wsadzic te blaszki zeby zatrzaski odskoczyly i zobacze co tam sie dzieje narazie chociażżeby grały 4 z przodu.

@edit
A jak bym zostawił to radio i zamontował Adapter do systemu Bose np ten : http://allegro.pl/adapter-systemu-bose-audi-a3-a4-a6-tyl-subwoofer-i4610039144.html

to grały by wtedy wszystkie głośniki a nie tylko 4 ?

Edytowane przez Degnerix

|Powinny grac wszystkie ale po co iść w ta stronę? Będziesz skazany na samo radio bo przecież kaset nie słuchasz. Nie lepiej założyć coś dobrego bez przejściówek i mieć możliwość słuchania cd?

można zawsze dokupić adapter kasety na aux albo transmiter FM :)

A tak na serio to chodzi o to że trudno znaleźć to radio concert w dodatku kosztuje troche a w tej cenie mogę już wyrwać coś z nowych z USB itp.

@
Zle napisałem w 1 poscie to Auto mojego taty ja nim jeździł nie będe a on słucha tylko radia albo wgl więc transmiter mu powinien wystarczyc i cos tam sobie pozrzuca na pendriva :)

Transmiter to syf totalny i gra to do kitu. Myślę , że nawet ten zestaw nokii by się marnował. Jeśli słucha tylko radia to dłubcie przy tym radiu. Nikt Ci tu więcej nic nie powie. Wydaje mi się , że beta nie ogarnia systemu ani nokii ani bose. Szukaj rozwiązania w necie albo kup te kostki do ogarnięcia tyłu.

a jest możliwość że we wzmacniaczu został spalony bezpiecznik przez to nie gra tył i przedni prawy głośnik ?

i w które miejsca trzeba wsadzić blaszke żeby te zaczepy puściły ?

Edytowane przez Degnerix