Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przekładka z przedlifta do polifta wnetrza


robert914

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, przeszukałem wpierw fora i Google ale niestety nie znalazłem odpowiedzi ba moje pytanie. Mam możliwość kupienia tanio kompletnej tapicerki z Audi a4 b5 przed litft EU-pełna musztardowa skóra z grzaniem i boczki. Wszedzie znalazłem informacje, iż z polifta do przed mozna przełożyć fotele. Ale czy odwrotnie mozna? Wnioskuje ze tak, ale Czy pełne boczki te podejdą z zaczepami? Czy np moge swoje boczki zostawić lecz tylko zmienic te fragmenty gdzie łokieć kładziemy?

Ps w swoim (po FL) rowniez nam grzanie, ale wyczytałem ze podpbno sa inne kostki. Orientuje sie ktos czy duzo dłubania jest lub posiada schematy?

Dziękuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyli brac mozna? Obawiałem sie tylko o boczki ze nie podejdą. A jeszcze jak z kanapa tylna?

no tu jest rzeźba ładna. Trzeba spawarką półautomatem zrobić to i dospawać mocowania inne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sie ma sprawa jesZcze tylnej rolety?

Ogolnie mam na dawcę kompletne a4 b5 przed FL 2.8benzyna. Automat bez tiptronica, u siebie posiadam a4b5 FL , 1,9-90koni tez automat bez tiptronica

I ogólny moj zamysł był by kupic tanio zrobic maksymalna przekładkę co podejdzie nawet z zawieszenia rzeczy i sprzedać. Tylko zaczyna martwić mnie juz rzeźba z fotelami :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak chciałem zrobić i też musztardówke miałem do wzięcia ale widzę ze poszukam sobie recaro i po problemie bez rezania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...