Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] [AHK] Audi 1.9TDi 110KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :)

c458e510bc76ac85.jpg

024479320bf91781.jpg

fd5b5046a347745e.jpg

0fb1b8ef67fbc28b.jpg

01b375e889dfa13b.jpg

079536bc37ce0816.jpg

401d9af881e84af3.jpg

421e23c566fcbe09.jpg

dd919aa420030746.jpg

93bd6983f073717b.jpg

Proszę o opinie.

Pozdrawiam

Opublikowano

Kolego czy aby na pewno to autko jest 1998 roku. ? Bo o ile sie nie myle to auto z tego roku powinno mieć juz gumowe listwy na dole drzwi i inne lamki na tyle :mysli:

Zderzak z miejscem na spryski ? :blink:

Opublikowano

Kolego czy aby na pewno to autko jest 1998 roku. ?

Jakie '98 to '96 jest... :decayed:

Zderzak z miejscem na spryski ? :blink:

hyhy idealny do lampek soczewkowych i xenonków :kox: Kolego zakładaj lampki po II lifcie i xenon, podstawę do oszukiwania policji już masz :naughty:

Ogólnie autko spoko, wymaga dopieszczenia, nigdy mi się granat nie podobał, ale jak się go super wypoleruje to daje radę :decayed: Jakieś inne felgi by się przydały i lampki z d.upki zmień na II lift, będzie miodzio :wink4: A ta taxóweczka z Niemiec na passacie B5 to też Twoja? Ta co ją na fotce widać? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

auto jest z 9/1996 i przyjechało na kołach z Niemiec w tym tygodniu, nie będę go modyfikował, bo jest na sprzedaż :)

Tak to Passat Taxi 1.9TDi 110KM i też jest na sprzedaż :) za nim widać drugi Passat B4 1.9TD Kombi również idzie na sprzedaż :wink4:

zainteresowanych pisać na PW

Opublikowano

A autko z Twojego profilu? :mysli: AFNik z '98 roku?

Opublikowano
  • Autor

A autko z Twojego profilu? :mysli: AFNik z '98 roku?

Auto nie z profilu ale niedługo będę miał 98 po liftingu z AFN :)

AHK to ten co na zdjęciach.[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2008, 13:49_________________________________________________http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6429702

Opublikowano

AHK to ten co na zdjęciach.

:shocked::blink: Pogratulować takiego silnika: AHK: 4172 ccm - 326 KM/240 kW, autko: S6 Plus quattro (1996.04 - 1997.02) :decayed: Zmień to... :decayed:

Opublikowano

jak tak patrze na to auto to nie wiem co mam powiedziedzic kiera ladna ale te spryski hmmm generalnie dobrze ze na sprzedaz

Opublikowano
  • Autor

AHK to ten co na zdjęciach.

:shocked::blink: Pogratulować takiego silnika: AHK: 4172 ccm - 326 KM/240 kW, autko: S6 Plus quattro (1996.04 - 1997.02) :decayed: Zmień to... :decayed:

może źle obczaiłem na brifu hmm, nie wiem gdzie pisze jaki jest silnik :kox: ale jeszcze raz spojrzę na niemiecki dokument

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.