Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ksenony-szumy radia


Pablos87

Rekomendowane odpowiedzi

Wita. Jakis czas temu kupiłem zestaw ksenonów za ok 200 zł nie pamietam nazwy. Problem jest tego typu ze szumi mi strasznie radio,jakies zakłocenia są tylko rmf w miare gra reszty sie nie da słuchac,kolega próbowal mi załozyc cos przeciwko zakłoceniom ale to nie dało rezultatu chyba ze cos nie tak zrobił. Zeby cos z tym zrobic to raczej nie wierze jedynie inny zestaw wiec prosil bym zebyscie mi podali nazwy i linki do aukcji tych waszych ksenonów co macie i co sie dobrze sprawują pod kazdym wzgledem to wtedy bym kupił z pewnosicą ze bedzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek predzej kolesiowi chodzi o zestaw hidow. ogolnie ja kupilem najtansze za 110 zł chyba i nie zauwazylem zadnych zaklucen ani w radiu ani w cb. daj lepsza mase na te przetwornice moze pomoze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek predzej kolesiowi chodzi o zestaw hidow. ogolnie ja kupilem najtansze za 110 zł chyba i nie zauwazylem zadnych zaklucen ani w radiu ani w cb. daj lepsza mase na te przetwornice moze pomoze

wiem o co chodzi. czasami warto kupić tańszy a lepszy moim zdaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam Xenon i nie mam takich objawów ;/

Arek Ty masz HIDy chyba z tego co pamiętam..

Pablos, wywalaj to jak najszybciej możesz.. Lepiej mieć zwykłe H7, dozbierać trochę i kupić ori xenon, bo te chinskie hidy to więcej mogą zaszkodzić niż pomóc.. za dużo pożytku z nich nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem xenon że stronki www.xenonowe.pl jeżdżę już na nich ponad 2 lata i nic się nie dzieje koszt ok 350 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...