Podłączenie ori suba Audi a4 b6 pod nieoryginalne radio

puczyl1990

Witam szukam porady w sprawie podłączenia oryginalnego suba w A4 b6 kombi, a mianowicie chodzi mi o to że mam założone nieoryginalne radio i z tego co zauważyłem głośniki z przodu grają głośniej (również bass jest większy) niż tylne z subwooferem. I jak jest on podłączony? Czy ten subwoofer jest spięty razem z tylnymi głośnikami? Czy może dałoby radę podpiąć go pod wyjście sub w radiu tak aby można było nim sterować poprzez radio jak w oryginalnym radiu audi? I czy wymiana głośnika na mocniejszy wchodzi w grę czy będzie to jakaś różnica na tym ori wzmaku?

Właśnie miałem zakładać taki sam temat a tu kolega już zaczął to może ja będę dalej ciągnął.

Czy w ogóle grają, Masz podłączone ISO C czyli tylny subwoofer przez przejściówke?

Co do mojego problemu. W audi mam wzmacniacz i subwoofer ori nie Bose. Kupiłem radio Pioneer MVH-X360BT klasa średnia. Radio posiada 4xRCA ( 2x wyjścia na przód i 2x wyjścia na tył/sub ). Skleiłem własną przejściówkę

zlacze_mini_iso_gniazdo_czerwone_2wt_rca

Dla kogoś kto chce to sam wykonać to nie problem bolce czinczów podłączamy pod piny w kostce odpowiednio pod 1 LINE OUT LR i 2. LINE OUT RR, a wspólny ekran pod 3. COM Mase oraz potrzebny jest jeszcze pojedynczy kabelek pod pin 6. +12V Amptunera który to podłączamy do radia pod sterowanie wzmacniaczem anteny i/lub wzmacniaczem radia Wszystko jest na rysunku.

audi-chorus.gif

Dalej w radiu mam takie ustawienia wyjścia RCA:

2ic88w8.jpg

Przekaźnik cyka we wzmacniaczu to chyba się załącza coś tam, niestety efekt jest mierny i jedynie przy ustawieniu REAR/REAR ledwo słychać głośniki tylne a suba w ogóle nie słychać spalony nie jest. Oryginalnie radio było kiedyś concert 1 na kaseciaki, niestety go nie mam. Ma ktoś jakieś pomysły wskazówki?

Edytowane przez windu83

Potrzebna przejściówka aktywna podlaczana do wyjścia tylnych głośników, czyli zamiast nich a nie przez czincze z przedwzmacniacza bo sygnał za słaby. To nie jest typowy wzmak jak w sklepach tylko twór specjalnie pod Audi.

Edytowane przez POWER-KRIS

Tył gra, ale ciszej niż powinien tak myślę, znajomy ma A6 C5 także z wbudowanym subwooferem z tyłu i jest dużo lepiej u niego z tym że ma oryginalne radio. I prawdopodobnie tak tylny sybwoofer jest podłączony przez przejściówkę ogólnie to jakaś masakra z tymi kablami tam jest, ale zrobiłem tak że w radiu ustawiłem fadera bardziej na tył i jest troche lepiej ale bas mimo to z subwoofera nie jest zadowalający.