Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pasek wielorowkowy i napinacz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Koszt wymiany wszystkich pasków: Contitech. (wielorowkowy, klima, wspomaganie, i jeszcze cos, nie pamietam) napinacz SFK z robocizną - 400 zł (duzo malo ?)

W twoim silniku to pewnie standardowo, ale mi chlasnął pasek wielorowkowy właśnie od padniętego napinacza i :

-napinacz p.wielorowkowego ~ 380zł

-napinacz p.klimy ~ 150zł

-oba paski ~ 70zł

-robocizna ~200zł

części ASO robota nie

dużo czy mało - dla mnie bardzo dużo ale taniej tego się wymienić podobno nie da

Opublikowano
  • Autor

:galy: toż prawie kompletną zawiechę za tą kasę by zrobił, jak dla mnie drogooo dobrze że mam poczciwe 1.6 ADP i u mnie koszt ok. 320 zł ;) z robocizną

Opublikowano
  • Autor

http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=5242

najprawdopodobniej albo napewno koła prowadzące ten pasek nie sa w płaszczyźnie, poczytaj link tam jest to pięknie wyjaśnione :one:

Opublikowano

u mnie w autku padł tez pasek, żonka pojechała na zakupy, miała mnie potem odebrac z pracy, patrze auto na parkingu pod firmą, wsiadam a żona mówi ze coś nie tak, kontrolka sie pali od ladowania no i kierownica ciężko chodzi, odpalam auto i tu zonk, brak wspomagania i ładowania, podnosze maske patrze roczny pasek rozerwany, pytam sie jej kiedy to się stało, mówi ze nie wie dokładnie ale jak ruszala ze świateł koło sklepu to cos sie zadymiło i wtedy zaczął dziwnie chodzić, najlepsze jest to ze przejechała tak 15km, oczywiście bez chłodzenia , wstępna diagnoza padła na łożyska przy wisko do się blokowało i były slady ładnego palenia sie paska na rolce, no to rozebrałem wisko i sie okazało ze z trzech śrub trzymających rolke na walku od wiska dwie były urwane, no to po małej reanimacji złożyłem wszystko do kupy, nowy pasek kupiłem, nastapił moment założenia paska i tu zonk, napinacz paska ani nie drgnie, oj bardzo sie zdziwiłem, wymontowałem napinacz a, ze była to sobota wieczór a na poniedziełk potrzebowałem auto, zabralem sie do reanimacji napinacza, ogólnie poprostu sie zatarl w środku, troche czyszczenia i smarowaina w środku i śmiga jak nowy, ale roboty żeby go złożyc jest troche, koszt to tylko pasek i kilka Żubrów

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.