Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 Sedan 1.8T Sedan. LIFT


oyamabdg

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

przedstawiam moją Niunie, którą mam od stycznia. Wczesniej miałem A4 1.8 przedlift a jeszcze przed nią Audi 80 B4 w każdej wersji nadwoziowej. Mojej obecnej Audiczki szukałem przez okres 5 miesięcy. Miałem kilka wymagań - sedan, czarna, 1.8T, lift, stan jak najabrdziej zbliżony do igiełki :) Nie trudno się domyśleć, że poszukiwania nie były łatwe i wykańczały mnie już psychicznie :D Kilka razy miałem momenty zwątpienia i już prawie jechałem oglądać w innym kolorze jednak postanowiłem trwać we wcześniejszym postanowieniu no i oto jest :)

Każde znalezione auto przed nią na allegro zostało przeze mnie sprawdzone po vinie w historii serwisowej ASO Audi no i takim oto sposobem uniknąłem zakupu oraz straty paliwa na oglądanie kilku anglików i aut, które w ogłoszeniu miały po 200 tyś km a okazywało się, że 350tyś miały w 2011roku.

Po moją sztukę jechałem aż 420km w śniegu i mrozie, Audiczka była w PL 2 dni i została wystawiona na sprzedaż, przyjechała z Holandii. Jeszcze miesiąc przed moim zakupem była na serwisie w ASO. Użytkowana przez profesora medycyny, jedynego właściciela tego auta.

Jedyna ingerencja w blachę to malowanie przedniego i tylnego błotnika (bez szpachli).

Zaraz po zakupie auto zostało zalane nowym olejem, wymienione wszystkie filtry, wymienilem czujnik turbo, gdyż pojawiał się błąd na komputerze. Nie dawno założyłem nowe klocki przód, tył TRW oraz tarcze na tył, 1 wahacz, który posiadał luzy oraz pompę wody SKF oraz wszystkie paski i napinacze - od paska alternatora oraz klimatyzacji. Teraz nastała całkowita cisza z pod maski :) Słychać tylko pracę silnika. Zakupiłem również alufelgi 17" a 15" zostały na zimę.

Wyposażenie - biedne, nic nadzwyczajnego nie posiada :)

- Klimatyzacja

- 2 elektryczne szyby

- welurowe wnętrze

- scyzoryk

- podgrzewane dysze spryskiwaczy

- 17" BBS

- podłokietnik

- składana tylna kanapa

- brak oznaczeń modelowych i silnikowych na klapie

Plany:

- jak najlepiej dbać o autko :)

- obniżenie

- wymiana dolnych listew drzwi na nowe z ASO

- nowe oponki

- naprawa lakieru po odprysku nad szybą

- skóry

- dekory w jasnym drewnie

- xenony

- zderzak S4

- jakieś nowe alu

Fotek niestety dużo nie mam :)

http://s14.directupload.net/images/141027/2rmbv9g9.jpg

http://s14.directupload.net/images/141027/9l3yrwft.jpg

Edytowane przez oyamabdg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie :naughty:

zadbane auto. Wnętrze unikalne. W sumie to chyba nie widzialem jeszcze takich foteli w polifcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...