Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a4 b6 1.9 TDI PD wypadanie zapłonów


prezes4reral

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
silnik nie chodzil rowno , gibal sie na boki, wszedlem w VAG-a i nagle blad cylinder 3 wypadanie zaplonow .
2 Miesiace temu zalozylem pompowtryski po regeneracji :(( co proponujecie?

http://wrzuca.cz/file/5841414616758/20141029_194857.jpg

Mam mozliwosc zdobycia innego pompowtrysku , lecz w moich sa koncowki AL , a w tym co mam mozliwosc zdobyc jest BA.....co proponujecie?

wyciagnac z mojego pompowtrysku koncowki AL i wsadzic zamiast BA? orietnujecie sie gdzie mozna zrobic to na terenie woj.zachodniopomorskiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korekcje kiepskie , bo 3 cyl stoi w miejscu 2,99 i wogole sie nie rusza, w piatek jestem ustawiony z LEO (tunerem) w Szczecinie ale z takim czyms nie mam chyba co do niego jechac

PD byly regulowane na 225 stopni? - mozesz jasniej? jestem tu nowy ...

wczesniej mialem koncowki ab 175mm, teraz mam al 195mm, mialem jechac do leo zeby zmienil mi lekko soft zeby auto lepiej chodzilo, i dzis takie cudo mi wyskoczylo :(((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejechalem na nich ok.3000km i nic im nie bylo...w jaki sposob mozna wyregulowac pompowtryski?

Tez miales tak ze 1 pompowtrysk wskazywal 1 wartosc ( zawieszal sie) zerknij na moje logi sprzed miesiaca wszystko bylo dobrze:

http://vaglog.rtnet.pl/log_187549.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logi miales w porzadku.A kto zakladal ci PD moze jak regulowal slabo dokrecil i sie rozregulowaly no nie wiem.Chyba ze PD mogl sie w jakis sposob zawiesic? Ja mialem tak ze po regeneracji PD mechanik ich nie wyregulowal i wypadal mi zaplon pojechalem do innego warsztatu i ustawiono mi na 180 stopni i zaplon byl ok.Reguluje sie tak ze dokreca sie do lekkiego oporu i imbusem popuszczasz na 180 stopni lub 225 zalezy jaki silnik.jest tu na forum regulacja pompowtryskow ale u ciebie bylo wszystko ok. wiec mysle ze regulacja byla zrobiona.Moze rzeczywiscie jakos sie zablokowal pompowtrysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...