Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Centralny zamek nie otwiera drzwi a wkładki brak


Hikiel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pewien problem. Samochód przez ponad tydzień stał bez akumulatora. Teraz po wsadzeniu nowego akumulatora nie da się otworzyć drzwi przy użyciu pilota. Problem polega na tym, że kiedyś przed blokiem próbowano mi się włamać do auta i zniszczono mi wkładkę zamka. Ma ktoś pomysł jak dostać się do samochodu? :)

Pacjent to A4 B6 Avant 2004r z fabrycznym zamkiem centralnym.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys w b6 spadlo mi ciegno z wkladki i mimo jrecenia kluczykiem nic sie nie dzialo. Dostalem sie.przez bagaznik. Ale plus ze mialem schowek na narty i skladane siedzenia, dzieki temu odblokowalem jedna strone ibwszedlem do srodka:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi i klapa bagażnika są zamknięte. Zamknąłem z pilota a potem wyjąłem akumulator. Zamka w klapie nie ma. Był tylko w drzwiach kierowcy ale nie ma wkładki. Otwarta jest jedynie maska bo zdemontowany jest przód do wymiany rozrządu.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Pomoże ktoś? Chciałbym uniknąć wybicia szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem , tylko że mi sam z siebie nagle pilot przestał działać . Auto jest otwarte i da sie tylko od srodka zamknac a od zewnatrz z pilota nic. Nagle umarł. Baterie wymieniłem i dalej nic ;/ a centralny działa.

Hiekiel spróbuj innym pilotem jezeli masz, a jak nie to zostaje wybic szybe.... i pewnie kluczyk kodowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...