Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz webasto do B5 afn


saat

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam osoby/warsztatu co zna sie na montazu webasta, chce sobie zalozyc do b5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie mysle o komplecie top air, nie mam jeszcze kupionego choc mysle o czyms z pilotem, zalozenie to dla mnie nie problem gorzej z podlaczeniem sie w climatronica zeby nawiewy dzialaly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie myslales nad jakims thermo topem? wpiecie w auto to nic innego jak rozciecie jednego kabla i pociagniecie jednego do climatrinica... nie zaleznie od modelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez moze byc, wole zaplacic wiecej za sprawdzona instalacje niz kupywac w ciemno na allegr0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam bo sam u siebie zalkadalem thermo topa i calkiem spoko, jest fajne miejsce pod pompa absu i zbiorniczkiem plynu gdzie ladnie wchodzi, trzeba tylko lape dorobic, jedyny minus to ze trzeba ciagnac paliwo do baku, ale o dziwo poszlo mi z tym bardzo ladnie i szybko, w razie cos mam jakies fotki, fajna opcja jest tez DW50 stary piec webasto, ale paliwo wpina sie na powrocie do baku i nie trzeba nic ciagnac do baku

pozatym niewiem nie jest to zadna reklama z mojej strony ale ponizej wyswietlilo mi sie pare watkow i byl taki:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/294061-webasto-thermo-top-zc-analogowe-diesel/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak


ale iestety u mnie pomimo ze jest pin do uruchomienia climatronica w rtybie ogrzewania postojowego, opcja ta nie dziala prawdopobdobie rocznik 95 tego nie mial.... ale nie zmienia to faktu ze wszystko dzial wentylator sie uruchamia climatronik tez tylko ustawienia sa takie z jakimi sie zgasilo auto a nie nadmuch na max i dwadziescia iles tam stopni....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjol bys sie zalozenia tego ? lub pomocy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisales cos o jakis fotkach ?nie dalo rady sie wpiac w przewod paliwowy jakims trojnikiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli trzeba prowadzic oddzielny wezyk prosto do baku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchaj ja do konca tygodnia jestem na miejscu, mozemy sie gdzies umowic to zobaczysz jak to u mnie wyglada i jak ja to podpiolem..... co do wpinania sie w bak wszystko zalezy od tego jaki typ pieca zalozysz, ja przy termo top musialem ciagnac wezyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oka :) najlepiej jak bym podjechal do Ciebie zeby luknac na zimnym silniku :) pasuje Ci jakos sobota kolo poludnia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od soboty mnie nie bedzie bo mam wyjazd

ogolnie pasuje mi codziennie tak miedzy 16-18 jak bys podjecham na parking piotra i pawla na zieleniec


chyba ze jakos do piatku z rana, miejsce moze byc to same

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zna ktos srednice wewnetrzna przewodow idacych do nagrzewnicy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jop 20 mm, jak bym mogl prosic o te fotki na [email protected] :)


te trojniki to ze sklepu budowlanego normalnie i opaski metalowe zakladales ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opaski zwykle skrecane, metalowe, a te kolanka do wezy zamawialem gdzies z internetu, ale mysle ze takie cos moze bys dostal w kontakcie na chrobrego


wyslalem wszystko na meila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...