Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Modyfikacja zderzaka przedniego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Planuję zmodyfikować swój zderzak przedni.

Przedstawiam taki ogladowy VT...

Co o tym sądzicie? Przejdzie, czy za bardzo wiocha? :mysli:

Obraz_100a.jpg

kurka, mi wczytało... dorzucam link

http://postimg.org/image/nrpmi5la5/

http://s30.postimg.org/wzhuyuscg/Obraz_100a.jpg

Edytowane przez Shiftback

Opublikowano

Zdjęcia nie wczytuje.

Opublikowano

Wedlug mnie nie ma szans by wykonac to na tyle ladnie zeby wiocha nie wyszla.

Takie modyfikacje zazwyczaj koncza sie siateksem... :kwasny:

Opublikowano

można się bawić, ale jeśli nie masz doświadczenia w takich pracach to wątpię żeby to ładnie wyszło.

Opublikowano
  • Autor

Auto idzie pod lakier. i tak się zastanawiam....

Wyrezam głowną linię, a resztą zajmie sie lakiernik.

TyBucu ma racje z tymi siateksami, trrzeba by grzać i kleić jakieś ładne kratki w całość z zachowaniem takiego 5mm dystansu z przodu jak mają oryginalne.

Z drugiej strony dobry nawiew na przyszły ICek... :mysli:

Opublikowano

I tak ci sie fmic nie zmiesci w tym zderzaku.

10620121_10152378358817746_6170723331022
O kratkach mozesz zapomniec, srodkowa tez sie trzyma tylko oparta o ramke rejestracji, zderzak odstaje przy lampach bo jest naciagniety. Fmic od baqusia.


Jak masz plan fmica montowac, to moge Ci poradzic zebys kupil polift zderzak, z halogenami bez kratek i wystajacym fmicem ladnie sie prezentuje. Ewentualnie zrobil go na gladko.

Albo jak potrzebujesz wiecej miejsca i zalezy ci na orginalnym wygladzie to zderzak od esy, ale wtedy tez progi zeby mialo rece i nogi.

Opublikowano

wygląda to bardzo źle ...

Opublikowano
  • Autor

Jak masz plan fmica montowac, to moge Ci poradzic zebys kupil polift zderzak, z halogenami bez kratek i wystajacym fmicem ladnie sie prezentuje. Ewentualnie zrobil go na gladko

spoko i oto mi chodziło.

Podpowiedz, czy pasuje P&P, i czy kupując goły plastik (z racji oszczędności) dam radę przełożyć graty (belkę, dokładkę, zaczepy itp)?

Opublikowano

Belka chyba podejdzie, ale reki sobie uciac nie dam, slizgi natomiast sa zupelnie inne.

A tak to wszystko p&p tylko jak nie masz przycisku od halo to musisz sobie wiazke dorezac. :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.