Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Logi wtrysków,oceni ktoś?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bipy na -.

Opublikowano
  • Autor

Czyli? Autko mi szarpie przy odpalaniu choćby na 3 gary palił i po 3 sek.normalnie.

Opublikowano

wg mojej wiedzy wskazuje to na braki paliwa - czyli pompa vacum/paliwa(tandem), filtr paliwa, pompa w baku do sprawdzenia.

osoby mające podobne wyniki bipów ujemnych, nie rozwiązały problemu albo nic nie napisały.

ale z tego co się dowiedziałem, to można sprawdzić na/przy pompie tandemowej ciśnienie i porównać z wartością katalogową, ale trzeba mieć odpowiedni wskaźnik ciśnienia paliwa

Opublikowano
  • Autor

ja posiadam owy sprzęt do podpięcia się pod pompe tandem ale jaki tam jest zakres ciśnien??? gdzie szukactych danych ??? nie wiem jaki dokladnie manometr podpiąc. Bipy- o co w nich dokładnie chodzi??

Opublikowano

Bipy masz na - poniewaz silnik jakby dostawal mniej paliwa niz normalnie to powinno byc.Sprawdz vacum.

Opublikowano
  • Autor

A czy ten błąd może coś świadczyc o wtryskach?? czy tylko i wyłącznie to sygnał o świecy żarowej na 4 cylindrze 17058 - Cylinder 4 Glow Plug Circuit (Q13): Electrical Fault

Opublikowano

Obwód świecy żarowej cylinder 4 (Q13). Błąd elektryczny.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ja posiadam owy sprzęt do podpięcia się pod pompe tandem ale jaki tam jest zakres ciśnien??? gdzie szukactych danych ??? nie wiem jaki dokladnie manometr podpiąc. Bipy- o co w nich dokładnie chodzi??

z elsy

– Podłączyć przyrząd do sprawdzania

pompy podwójnej -VAS 5187- jak

przedstawiono na rysunku.

– Uruchomić silnik.

– Podnieść obroty do 4000/min.

– Odczytać ciśnienie na manometrze:

Wartość wymagana: min. 7,5 bar.

Jeżeli nie uzyskano wartości wymaganej:

– Zacisnąć przewód powrotnego obiegu

pomiędzy filtrem paliwa a pompą podwójną

za pomocą klamry do przewodów.

– Podnieść obroty do 4000/min.

– Odczytać ciśnienie na manometrze:

Wartość wymagana: min. 7,5 bar.

Jeżeli wartość wymagana zostanie teraz

osiągnięta: Ubytek ciśnienia przy

pompowtryskiwaczach.

– Wymienić pierścienie uszczelniające typu

o-ring przy zespołach pompowtryskiwaczy.

Jeżeli nie uzyskano wartości wymaganej:

– wymienić pompę podwójną → Rozdział.

Wskazówka

Po wymontowaniu manometru dokręcić śrubę

zamykającą momentem 25 Nm. Pierścień

uszczelniając

chciałem wrzucić wydruk procedury z elsy, ale coś nie mogę.

jakby co moge wysłać na meila

EDIT 21.11.2014

hej i pomierzyłeś może tą gnojówkę ?!?

Edytowane przez Homiczek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.