Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ocena logów - brak mocy, okresowe przeładowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, proszę o ocenę logów.
Trubina mi przeładowywała, przegoniłem ją, trochę odpuściło ale nadal jest kicha z mocą.
Typuję przepływkę, n75 lub nadal zawalone turbo, jednak moja wiedza nadal kuleje i nie chcę lecieć w ciemno.

http://vaglog.pl/log_192474.html
http://vaglog.pl/log_192475.html

http://vaglog.pl/log_192476.html

http://vaglog.pl/log_192477.html

http://vaglog.pl/log_192478.html

http://vaglog.pl/log_192479.html

http://vaglog.pl/log_192480.html

http://vaglog.pl/log_192481.html

Tutaj jeszcze auto scan:

VAG-COM Version: Release 311.2-N
Chassis Type: 8D - Audi A4 B5
Scan: 01,02,03,08,15,17,25,35,45,55,56
Address 01 -------------------------------------------------------
Controller: 038 906 012 AH
Component: 1,9l R4 EDC 0000SG 2827
Coding: 00002
Shop #: WSC 06325
No fault code found.
Address 03 -------------------------------------------------------
Controller: 8E0 614 111 AB
Component: ABS 5.3 FRONT D00
Coding: 0273004281
Shop #: BB 24548
No fault code found.
Address 08 -------------------------------------------------------
Controller: 8D0 820 043 P
Component: A4 KLIMAAUTOMAT D56
Coding: 00043
Shop #: WSC 06325
No fault code found.
Skipping Address 15-Airbags
Address 17 -------------------------------------------------------
Controller: 8D0 920 930
Component: KOMBI+WEGFAHRS. M73 D10
Coding: 00040
Shop #: WSC 00000
Ident.-Nr. Wegfahrs.:AUZ5Z0X8294249
No fault code found.
Address 25 -------------------------------------------------------
Controller: Bitte Adress
Component: e 17 eingeben
No Faults Found
or DTCs not supported by controller
or a communication error ocurred
Address 35 -------------------------------------------------------
Controller: 8D0 862 257 B
Component: ZV-Pumpe, Funk D12
Coding: 12865
Shop #: WSC 06325
4 Faults Found:
01367 - Central Locking Pump Run Time Exceeded (Likely Leak)
35-00 - -
00991 - Interior Lights
28-00 - Short to B+
00955 - Key 1
09-00 - Adaptation Limit Surpassed
00956 - Key 2
09-00 - Adaptation Limit Surpassed
Address 56 -------------------------------------------------------
Controller: 8D0 035 195
Component: Radio D00
Coding: 00015
Shop #: WSC 06325
No fault code found.
End -------------------------------------------------------



Będę wdzięczny za ocenę logów i określenie powodu braku mocy.

P.S. Logi bardzo okrojone, bo robiłem je na szybko z tatą (ma kabel) podczas wizytu u rodziców w czasie kiedy mama nalewała rosół :lol:
ale mam nadzieję, że będzie to wystarczające minimum

Edytowane przez Tyrath

Opublikowano

do puki nie ogarniesz turbiny przepływki nie dotykaj, filtr powietrza i siateczki w przepływce możesz przemyć, wypalić kolektor ssący i wyskrobać wloty w głowicy

Opublikowano
  • Autor

Czyli wygląda to na turbinę? Miałem cichą nadzieję, że wymienię przewody podciśnienia i wyczyszczę zawór n75 i będzie hulało


Czy po logach jest ktoś w stanie powiedzieć czy sam zawór n75 działa poprawnie? Bo nie chcę go niepotrzebnie rozbierać

Opublikowano

mając na myśli turbo miałem na myśli sterowanie turbiny w pierwszej kolejności, bo mniej roboty jest z ogarnieniem tego niż z wyjmowaniem i czyszczeniem turbiny

wymiana przewodów podciśnienia wskazana, odepnij n18 i pozatykaj śrubkami wężyki, w miejsce n75 wstaw n18 i zrób loga 011d tylko od 1000obr do 4000obr to ci powiem czy n75 działa prawidłowo i n18, zrób też 011d z samym n75 w miejscu n75, lepszy sposób to wakuometr i spr wszystkiego po kolei, a nie cudowanie i w ciemno wymienianie czegoś aż się trafi w nie domagający element, logi zrób jak należy

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj sprawdzona grucha na wakuometrze i pompce. Przycina sie przy opadaniu w dół. Raczej geometria?

Opublikowano

Albo zardzewiała grucha :)

Stawiałbym bardziej na geometrię

Edytowane przez tomasz102

Opublikowano

mam w AJM bardzo podobnie, z tym, ze do 4.5k obrotow nie jestem w stanie dojsc, 160km/h to maks predkosc auta. Podobne oscylacje, przeregulowanie, niedoregulowanie, oscylacjami dochodzi do zadanego. Sprawdzone wszystko, sztanga chodzi w pelnym zakresie bez problemow, podcisnienia prawidlowe przy pelnym wyhyleniu sztangi, czy tez odwrotnie, pelne wyhylenie sztangi dla wlasciwego podcisnienia podanego na gruche, na wakuometrze sprawdzone podcisnienia na magistrali (przy zaworze do serwo) oraz za zaworem sterowania turbina i wszystko ok ... tylko nie dziala....

link do mojego watku: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/295209-przeladowanie-turbiny/ i cos brak sugesti :(

ciekawi mnie rozwiazanie...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.