Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Pilot do webasto


Rosemeyer

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos z Was probowal zmienic pilot do Webasto na taki jaki jest w A6/A8 czy chocby paskach?

Te nasze wygladaja jak jakies badziewne archaiki :-/ Moze da sie jakos zakodowac tego nowszego pilota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy pilot webasto ma swoja centralke .... np pilot t80 pasuje tylko centralka z t80 to sa najstarsze te duze a te mniejsze to t90 lub z wyswietlaczem t100 HTM jezeli masz alarm z dodatkowym wyjsciem obecnie takie sa w sprzedazy ze maja dodatkowy kanal na np wlaczenie ogrzewania postojowego wtedy mozesz to tak odpalac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alarm mam fabryczny... a czy ta centralke da sie wymienic? moze wystarczy po prostu wymienic ja na ta nowsza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem szczerze tak pilot juz lepszy i maly grabny T90 T91 kosztuja po 600zl na allegro taka prawda a nie lepiej kupic zestaw "pilot + centralka do bramy domowej " takie co otwieraja posesje :P jak znajde link to wrzuce bo to dziala z webasto juz sprawdzone :) bo kolega nie mial zegarka to odrazu mu pilot poszedl w ruch :) i cena jakos 100zl za pilot + centralke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się pod pytanie bogi. Też mam taki temat tyle że nie dostałem pilota do webasto centralka od pilota jest 8E0909509 ale pilota brak :disgust:. Rozumiem że powinienem mieć takiego kloca z szarą anteną :sick3: a chciałbym ten mniejszy jak na zdjęciu poniżej

1166090407

I teraz w związku z tym ze muszę kupić na pewno sam pilot nie wiem czy nie dołożyłbym też do centralki i wymienił ją jeśli się tak da dla tego mniejszego pilota.

Pilot od bramy garażowej sprawdza się ale wtedy jak jesteś w pobliżu (do 100m w terenie otw.) a jak trzeba wysłać sygnał przez kilka murów lub dalej to temat pada i to skreśla u mnie ich funkcjonalność bo do 100m to jak trzeba to mogę z buta dojść i włączyć ją ręcznie a te ori piloty mają właśnie to do siebie że mają duuży zasięg (900-1000m w otw. ter.) i to się właśnie najbardziej przydaje

Właśnie kupiłem tanio nowe T91 i będę szukał centrali zobaczymi co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podlacze sie pod ten watek zeby nowego nie zkładać. mam pilot taki:

webastot90_1.jpg

jaki jest zasięg tego pilota? czy ta dioda nad guziczkiem "on" daje znać czy auto jest w zasiegu i ogrzewanie sie wlaczylo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok, wcisnalem i przytrzymalem chwile ten guzik z lewej i dioda zaczela migac... piec sie włączył. a jesli auto bedzie poza zasiegiem i sie grzanie nie wlaczy to ta dioda bedzie swiecic jakos inaczej czy tak samo? bo o co mi chodzi - jak jestem w pracy i chce wlaczyc grzanie przed wyjsciem to dobrze byloby gdybym wiedzial ze to sie faktycznie uruchomilo, zeby nie bylo zonka jak zejde na parking do samochodu a tu mróz w srodku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ok, wcisnalem i przytrzymalem chwile ten guzik z lewej i dioda zaczela migac... piec sie włączył. a jesli auto bedzie poza zasiegiem i sie grzanie nie wlaczy to ta dioda bedzie swiecic jakos inaczej czy tak samo? bo o co mi chodzi - jak jestem w pracy i chce wlaczyc grzanie przed wyjsciem to dobrze byloby gdybym wiedzial ze to sie faktycznie uruchomilo, zeby nie bylo zonka jak zejde na parking do samochodu a tu mróz w srodku :wink:

Aż tak dobrze to nie ma. Najprościej, jak pracujesz w stałych godzinach, to ustaw sobie na zegarze godzinę włączenia.

Wysłane z mojego GT-I9070

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...