Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] rns-e z usa i radio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Mam taki problem, że nie mogę nastawić niektórych polskich stacji radiowych w RNS-e. Problem polega na tym, że rns-e wyszukuje fale np. 100,3 lub 100,5 lub 100,7 lub 100,9. Czyli cyfra po przecinku jest cyfrą nieparzystą. Nie mogę posłuchać np. RMF fm, ponieważ jego częstotliwość to 100,2.

RNS-e jest w samochodzie z USA.

Co z tym fantem zrobić? Niby szczegół, a jednak troszkę denerwuje :tongue4:

-------------

Jeszcze jedno pytanko. Nie ten dział, ale nie chcę zakładać innego tematu na jedno glupie pytanie. W zasłonce słonecznej tej przy suficie od kierowcy są wbudowane trzy guziki. Do czego one służą? :embarrassed: Wciskam i nic się nie dzieje, a w instrukcji obsługi nie mogę znaleźć tego :naughty:

Opublikowano

Witam,

Mam taki problem, że nie mogę nastawić niektórych polskich stacji radiowych w RNS-e. Problem polega na tym, że rns-e wyszukuje fale np. 100,3 lub 100,5 lub 100,7 lub 100,9. Czyli cyfra po przecinku jest cyfrą nieparzystą. Nie mogę posłuchać np. RMF fm, ponieważ jego częstotliwość to 100,2.

RNS-e jest w samochodzie z USA.

Co z tym fantem zrobić? Niby szczegół, a jednak troszkę denerwuje :tongue4:

-------------

Jeszcze jedno pytanko. Nie ten dział, ale nie chcę zakładać innego tematu na jedno glupie pytanie. W zasłonce słonecznej tej przy suficie od kierowcy są wbudowane trzy guziki. Do czego one służą? :embarrassed: Wciskam i nic się nie dzieje, a w instrukcji obsługi nie mogę znaleźć tego :naughty:

to pierwsze wymaga przekodowania vagiem albo sam to zorbisz albo w serwisie.A druga rzecz to super bajer jsli masz brame wjazdowa lub garazowa otwierana na pilota.Do kazdego przycisku mozesz zaprogramowac inna brame/drzwi czyli dojezdzasz sobie wciskasz przycisk i juz :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

A druga rzecz to super bajer jsli masz brame wjazdowa lub garazowa otwierana na pilota.Do kazdego przycisku mozesz zaprogramowac inna brame/drzwi czyli dojezdzasz sobie wciskasz przycisk i juz :gwizdanie

A jak to zaprogramować mając pilot od bramy? :)

Opublikowano

A druga rzecz to super bajer jsli masz brame wjazdowa lub garazowa otwierana na pilota.Do kazdego przycisku mozesz zaprogramowac inna brame/drzwi czyli dojezdzasz sobie wciskasz przycisk i juz :gwizdanie

A jak to zaprogramować mając pilot od bramy? :)

tam raczej jest strowania radiowe zadne inne typu podczerwien.Oprocz tych przyciskow od 1-3 powinien byc jescze inny typu "prog" a jesli nie to musisz kombinowac np trzymac dlugo jeden przycisk az do pikniecia i wtedy przycisnac guzik na piloscie od bramy.Wszystko co tu napsialem to tylko moje domysly wiec nie traktuj tego doslownie :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.