Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] rns-e z usa i radio


ramzespp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam taki problem, że nie mogę nastawić niektórych polskich stacji radiowych w RNS-e. Problem polega na tym, że rns-e wyszukuje fale np. 100,3 lub 100,5 lub 100,7 lub 100,9. Czyli cyfra po przecinku jest cyfrą nieparzystą. Nie mogę posłuchać np. RMF fm, ponieważ jego częstotliwość to 100,2.

RNS-e jest w samochodzie z USA.

Co z tym fantem zrobić? Niby szczegół, a jednak troszkę denerwuje :tongue4:

-------------

Jeszcze jedno pytanko. Nie ten dział, ale nie chcę zakładać innego tematu na jedno glupie pytanie. W zasłonce słonecznej tej przy suficie od kierowcy są wbudowane trzy guziki. Do czego one służą? :embarrassed: Wciskam i nic się nie dzieje, a w instrukcji obsługi nie mogę znaleźć tego :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam taki problem, że nie mogę nastawić niektórych polskich stacji radiowych w RNS-e. Problem polega na tym, że rns-e wyszukuje fale np. 100,3 lub 100,5 lub 100,7 lub 100,9. Czyli cyfra po przecinku jest cyfrą nieparzystą. Nie mogę posłuchać np. RMF fm, ponieważ jego częstotliwość to 100,2.

RNS-e jest w samochodzie z USA.

Co z tym fantem zrobić? Niby szczegół, a jednak troszkę denerwuje :tongue4:

-------------

Jeszcze jedno pytanko. Nie ten dział, ale nie chcę zakładać innego tematu na jedno glupie pytanie. W zasłonce słonecznej tej przy suficie od kierowcy są wbudowane trzy guziki. Do czego one służą? :embarrassed: Wciskam i nic się nie dzieje, a w instrukcji obsługi nie mogę znaleźć tego :naughty:

to pierwsze wymaga przekodowania vagiem albo sam to zorbisz albo w serwisie.A druga rzecz to super bajer jsli masz brame wjazdowa lub garazowa otwierana na pilota.Do kazdego przycisku mozesz zaprogramowac inna brame/drzwi czyli dojezdzasz sobie wciskasz przycisk i juz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A druga rzecz to super bajer jsli masz brame wjazdowa lub garazowa otwierana na pilota.Do kazdego przycisku mozesz zaprogramowac inna brame/drzwi czyli dojezdzasz sobie wciskasz przycisk i juz :gwizdanie

A jak to zaprogramować mając pilot od bramy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A druga rzecz to super bajer jsli masz brame wjazdowa lub garazowa otwierana na pilota.Do kazdego przycisku mozesz zaprogramowac inna brame/drzwi czyli dojezdzasz sobie wciskasz przycisk i juz :gwizdanie

A jak to zaprogramować mając pilot od bramy? :)

tam raczej jest strowania radiowe zadne inne typu podczerwien.Oprocz tych przyciskow od 1-3 powinien byc jescze inny typu "prog" a jesli nie to musisz kombinowac np trzymac dlugo jeden przycisk az do pikniecia i wtedy przycisnac guzik na piloscie od bramy.Wszystko co tu napsialem to tylko moje domysly wiec nie traktuj tego doslownie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...