Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kratki do halogenów do A4 B5 przed liftem.


kfulko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych forumowiczów, ostatnimi dniami nurtuje mnie temat halogenów do mojej czerwonej strzały. Mam B5 1995 rok 1,9 TDI i seryjnie nie było w nim tego. Znalazłem gdzieś w internecie takie zdjęcie (link bezpieczny). W miarę jak czas pozwala to szukam tych kratek na naszych rodzimych stronach ale bezowocnie. Może ktoś z szanownych kolegów ma informacje czy gdzieś u nas idzie taki kratki dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczów, ostatnimi dniami nurtuje mnie temat halogenów do mojej czerwonej strzały. Mam B5 1995 rok 1,9 TDI i seryjnie nie było w nim tego. Znalazłem gdzieś w internecie takie zdjęcie (link bezpieczny). W miarę jak czas pozwala to szukam tych kratek na naszych rodzimych stronach ale bezowocnie. Może ktoś z szanownych kolegów ma informacje czy gdzieś u nas idzie taki kratki dostać?

idzie dostać kolego w ASO cena chyba 1400 zł na komplet jak pytałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokup ori halogeny używki z taką jakby ramką na około i rezaj swoje stare ramki. Ktoś gdzieś już wrzucił takie coś na forum i fajnie wyglądało to. Ja planuje to też robić jak bedę wymieniał lampy tylko myslę nad kupieniem okrągłych dziennych i do nich jakoś halogeny przeszczepić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba pozostanie mi rezanie :-) patrzyłem to lampy z przodu mam Valeo, dzięki koledzy za info, dam znać jak zacznę tworzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...