Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ubezpieczenie domu


Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, za miesiąc kończy mi się polisa ubezpieczeniowa na dom (obecnie polisa w AVIVIE), poleca ktoś od siebie jakieś inne TU? Może tańsze i lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uniqa kolego.skladki konkurencyjne ,wyplaty odszkodowan bardzo wysokie.kiedys toyote mialem ,chcialem sprzedac za 19tys.pech sie stal dziewczyna skasowala ja.uniqa wyplacila mi 23 tys.nie patrz na opinie w necie bo sa bardzo rozbierzne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uniqa kolego.skladki konkurencyjne ,wyplaty odszkodowan bardzo wysokie.kiedys toyote mialem ,chcialem sprzedac za 19tys.pech sie stal dziewczyna skasowala ja.uniqa wyplacila mi 23 tys.nie patrz na opinie w necie bo sa bardzo rozbierzne

Po kalkulacji na ich stronie, wyszło 200 zł więcej niż w innych TU... Więc nie są tani...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe.z autem tak nie bylo.no ale 200zl w skali roku to chyba nie duzo.z reszta odpukac w niemalowane w razie czego dostaniesz dobre odszkodowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swój klientom ostatnio ubezpieczalem w link4 ceny dodać fajnie a i na likwidację szkód nie narzekali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swój klientom ostatnio ubezpieczalem w link4 ceny dodać fajnie a i na likwidację szkód nie narzekali.

Ile na rok za dom jednorodzinny 140m2 wartość powiedzmy 300.000 zł i standardowe stawki za ubezpieczenie od kradzieży oraz środki stałe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę na Warta Dom Komfort + oraz InterRisk DomMax. W bardzo atrakcyjnej cenie dostajesz All Risk (ubezpieczenie od wszystkich ryzyk w wyjątkiem wyłączeń) oraz bardzo ciekawe usługi Assistance- m.in. bezpłatna naprawa AGD/RTV po awarii. Bez dopłat masz ubezpieczone sprzęty od przepięcia, przedmioty szklane od stłuczenia, a w DomMax nawet mrożonki od rozmrożenia podczas braku prądu lub awarii zamrażarki. Nie sposób tutaj opisać wszystkie atuty. W razie potrzeby służę pomocą- [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dom już ubezpieczony. Odezwał się do mnie użytkownik cougarr2, który zaproponował duże lepsze warunki niż jakiekolwiek TU, do którego składałem zapytania. Miła, szybka transakcja, można kolegę polecić w 100%, naprawdę atrakcyjne warunki w porównaniu do konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...