Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Przerywanie silnika


jjaarryy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, już mi rece opadają od tego samochodu. Od wakacji nikt nie może sobie z nim poradzić. Naprawde jak zaczarowany. A konretnie podczas jazdy jak go naleci choć ostatnio dosyć często, przerywa. Jakby na mil sekunde odcinało paliwko. Jak narazie było 3 mechaników i nikt nie może dojsc co i jak.

Był wymieniny:

-nastawnik: 2 razy ( o dziwo do 3 dni po wymianie każdego auto dobrze sie sprawowało )

-podminialiśmy cały komputer i też to samo

-oczywiście był podpinany komp i żadnych błedów nie wywala na wet podczas jazdy z nim gdy to sie dzieje

- zaworek ( nie wiem jak on sie nazywa ale nie od turbo )

Był robiony taki myk aby wykluczyć drożność przewodów.

- stała bańka z ropą w środku od pasażera i nadal to samo

Już nie wiadomo co jest grane. Lipa jak nie wiem

Aytko normalnie pali, nie dymi i takie tam.

POMOCY !!!!!!!!!!

poprawiłem temat na bardziej czytelny ... spanky

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej podepnij pod VAGa i zrób próby. Logi wrzuć na forum do oceny - żródło problemu zostanie pewnie namierzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem identyczne objawy w swoim ex-B4 TDI (1Z) (opisywałem na forum AKP-poszukaj) ... przyczyna byl wysrany wtrysk sterujacy :!: (Vag nie notował zadnych błędów) wymieniłem wtryski na nowki sztuki (od AFN-a :diabelek: ) i problem zniknął .

p.s walczyłem z tematem kilka miesiecy,wymiana kompa,odpinanie czujnika predkosci od skrzyni (w celu wyeliminowanie nastrawniak pompy wytryskowej),sprawdzanie wiazki silnika,sterowanie turbo itp,itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebnie kolega się odrazu wpędza w koszta u mechanika bo wstępnie wyniki z VAGa dały by pogląd i nic cie to nie kosztuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...