Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwny dźwięk przy kręceniu kierownicą


Elmer.83

Rekomendowane odpowiedzi

Mam moją B6 od dwóch tygodni i zauważyłem, że czasem przy skręcie z małą prędkością, np : na parkingu, słychać z przodu auta dźwięk jakby ktoś przesuwał metalowe meble po betonowej podłodze. Jest to głośne, nieprzyjemne i mam wrażenie, że słychać to tylko przy pewnym zakresie skrętu kół. Problem nie występuje cały czas i nie przy pełnym skręcie. Przy jeździe z normalną prędkością nie ma problemu. Dziś przy parkowaniu pod sklepem sytuacja zaś się powtórzyła. Z ciekawości wrzuciłem na luz aby puścić pedał sprzęgła oraz nie trzymałem hamulca. Pokręciłem i zaś to cholerstwo było słychać. Spotkał się ktoś z czymś takim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie mogę sobie wyobrazić tego dźwięku ale na dobry początek możesz sprawdzić poziom oleju od wspomagania. Może jest go za mało i czasami się zapowietrza. Ja tak miałem i dźwięk był co najmniej dziwny i nie występował cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płynu jest na max. Czy mając dość tego płynu może dojść mimo wszystko do zapowietrzenia systemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś udało mi się wydobyć ten dźwięk stojąc w miejscu. Tak czy siak, warsztat muszę odwiedzić. Po wszystkim dam znać co to było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie mogę sobie wyobrazić tego dźwięku ale na dobry początek możesz sprawdzić poziom oleju od wspomagania. Może jest go za mało i czasami się zapowietrza. Ja tak miałem i dźwięk był co najmniej dziwny i nie występował cały czas.

jakby sie zapowietrzyl to kiera by ciezko chodzila kolego.na 99 procent ktorys lacznik poszedl.mozliwe tez ze swozen .no ale on by stukal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedłeś co było powodem tych odgłosów? Możesz nagrać ten dźwięk i wrzucić na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...