Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wskaźnik poziomu oleju (bagnet) 2.0 tdi BPW


Awra

Rekomendowane odpowiedzi

Mógłby ktoś z Was mi pomóc w ustaleniu numeru bagnetu do mojego auta? A4 B7 2.0 TDI BPW :hi: I może jakiś orientacyjny koszt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie można nadal wklejać zdjęć a więc przedstawia się to tak.

Składa się z dwóch elementów i tak 1. to sam Bagnet numer 038-115-611G

2. to tuleja taka gumowa / osłona 03G-103-638 A

3. to pierwsza część bagnetu / lejek 038-103-663 B 22 zł

4. to druga część dolna z miarka ilości oleju 06D -103-634 E 50 zł

A pomiędzy lejkami tymi jest o-ring N-904-211-01

Ciebie pewnie interesuje pozycja nr 3 i 4

Gdy byś chciał to sam w ETCE sprawdzić to Grupa 1 pod grupa 15 zdjęcie 115-15 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No interesuje mnie sam ten pręcik + wiadomo rurka plastikowa. Poprzedni właściciel mówił, że jemu ten bagnet wypadł to pojechał do serwisu audi, nie mieli od ręki, pojechał i mu dobrali od skody i było ok... no dzięki w takim razie, popatrzę i najwyżej pojadę do serwisu ;)

Jeszcze zobaczę jakie mam numery u siebie, bo może to pasuje co mam. Do silnika wlałem 4,2L oleju - jak nigdy, zawsze lałem książkowe 3.8-4 a do max jeszcze 3-4mm.

Edytowane przez Awra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie rzeczy dostępne, jeśli będziesz potrzebował to wyślę Ci, a na meila mogę podesłać zdjęcie i zobaczysz sobie. Tak więc nie ma kłopotu.


Jak coś to PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie bagnet (poz 1) ma nr 038-115-611L lejek ma taki sam symbol jak podałeś. Teraz ciekawe czym one się różnią :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie potrzebuję bagnetu w takim razie. Chyba, że masz jakiś pomysł co się stało że zalałem 4.2 litra oleju (powinienem nie przekraczać 4) i nie mam poziomu max. Pomyślałem, że bagnet nie ten :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysłu nie mam, bo faktycznie winno być 3.8 L, to niech nawet 4 to i tak jak wlałeś 4.2 i nie widać nic to dziwna sprawa :)

Proponował bym sprawdzić jak masz kogoś kto ma BPW to miarki czy obie będą takie same. Może ktoś coś przekombinował, albo sprawdź same lejki jak one wyglądają może gdzieś tam coś było kombinowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem już sam co robić z tym, obejrzę sobie to dokładnie jutro w ciągu dnia. Dziękuję Ci że pomogłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...