Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oryginalny ksenon hella słabo swieci


Klein

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie i od razu przepraszam ze zakładam nowy temat ale niestety nie mogę odnaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.

W moim amerykancu mam z przodu reflektory ksenonowe Hella, świeca one naprawde bardzo słabo i niestety niczego na drodze poza miastem nie widać, myslalem nad wymianą zaników ale raczej mija sie to z celem ponieważ temperatura barwowa obu jest identyczna i jasna, domniemam iż odbłysniki w soczewkach są wypalone.

Myslalem rownież nad zakupem reflektorów depo ale nie jestem przekonany co do ich jakości

Co w takiej sytuacji dalej?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz wypalone odbłyśniki i wymiana żarników nic nie pomoże. Te odbłyśniki można regenerować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze można regenerować ale mam ten samochód w stanach i tutaj nim jeżdzę a jak zapytałem "mechanika" (wymieniacza) co z tym mogę zrobic to juz miał telefon w ręce i dzwonił do dealera zeby zamówić cały zestaw :) do polski jadę na miesiąc w grudniu wiec może mógłby mi ktoś naprawić te reflektory?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj Depo to jest shit wiem bo miałem za chwilę będą świcić tak jak teraz twoje

Jeśli masz odrobinę zdolności manualnych to sam to sobie wymienisz

regeneracja-hc.pl

A tu masz jak to możesz sobie wymienić http://a4-klub.pl/index.php?/topic/90905-all-b5-regeneracja-odblysnika-xenon-valeo-po-ii-lifcie/

Sorry teraz doczytałem że ty masz hella ale może coś ci się z tego przyda

Edytowane przez MASA81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...