Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaka opona do alusów 15"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam zamiar kupic felgi na wiosne 15" i niewiem jaki wybrac ozmiar felgi zeby to jakos wygladalo na aucie bo wydzialem pare audi a4 na 15 wygldalo to jakby felga byla mala mi chodzi o oto zeby zeby byl konfort i wyglad. pozdrawiam

Opublikowano

Masz 22 lata, i chcesz alusy 15" cali kupić, to będzie wyglądało beznadziejnie w :a4fan: , przy 16" calach również masz komfort, jeżśeli niechcesz dużych felg np 17" lub 18", to kompromis miedzy komfortem i nienajgorszym wyglądem to felga 16" i opona 205/55 r 16. ja na takim rozmiarze w zimie jeżdżę.

[ Dodano: 20-01-2007, 09:42 ]

Reszta to twój wybór.

Opublikowano

17 to jest bardzo dobry wybor - komfort jest super !! A o 15 zapomnij chyba ze na zime :053:

Opublikowano
17 to jest bardzo dobry wybor

moze i tak ale przy 17 zeby jakos wygladalo to jeszcze musi byc gleba a przy 16 jeszcze nie :one:

Opublikowano

MarkusTDI, raczej zwolennikiem gleby nie będzie skoro chciał na lato 15", moim zdaniem 15"bardzo nie ładnie wygląda w audi, moja niunia by sie na mnie obraziła :)

Opublikowano
  • Autor

Skoro tak radzicie to chyba zdecyduje sie na 16" a duza jest roznica w cenie za 16" bedzie konfort jazdy

Opublikowano

Tylko 17' pod warunkiem ze nie szkoda ci kasy na oponki do 17 :), a tak to musza byc min 16'.

Opublikowano
Skoro tak radzicie to chyba zdecyduje sie na 16" a duza jest roznica w cenie za 16" bedzie konfort jazdy

Nie jest zbyt wielka , ale najlepiej dowiedzieć się na miejscu w sklepie. Jeżeli teraz by mieli letnie gdzieś w sklepach w magazynie to mógłbyś kupić za dobrą cenę , bo nie jest sezon, na wiosne letnie bedą pewnie droższe.Jeżeli zaś nie jesteś zwolennikiem używanych opon, to na allegro są również nowe opony z gwarancją i fakturami bądź paragonami.

http://moto.allegro.pl/item156091326_nowe_opony_continental_205_55_r16_91h.html

http://moto.allegro.pl/item159123841_205_55r15_continental_nowe_lato.html

Opublikowano

masz racje ze wybrales 16! a jak chcesz felgi to moge Ci sprzedac swoje :mgreen:

Opublikowano

Nie no 15 alumy do A4 to za małe ja nie chcąc rezygnować z komfortu zdecydowałem się na 16 ale nie wiem czy nie zrobiłem źle że nie kupiłem 17 ale ten błąd zawsze można naprawić :)

Opublikowano
  • Autor

Jaro guattro mozesz zapodac foto tych alusek

[ Dodano: 22-01-2007, 20:03 ]

Dzieki Jaro quattro za fotki twojich aluskow ale sa nie w moim stylu ale dzieki pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.