Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka opona do alusów 15"


MarkusTDI

Rekomendowane odpowiedzi

Masz 22 lata, i chcesz alusy 15" cali kupić, to będzie wyglądało beznadziejnie w :a4fan: , przy 16" calach również masz komfort, jeżśeli niechcesz dużych felg np 17" lub 18", to kompromis miedzy komfortem i nienajgorszym wyglądem to felga 16" i opona 205/55 r 16. ja na takim rozmiarze w zimie jeżdżę.

[ Dodano: 20-01-2007, 09:42 ]

Reszta to twój wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 to jest bardzo dobry wybor

moze i tak ale przy 17 zeby jakos wygladalo to jeszcze musi byc gleba a przy 16 jeszcze nie :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarkusTDI, raczej zwolennikiem gleby nie będzie skoro chciał na lato 15", moim zdaniem 15"bardzo nie ładnie wygląda w audi, moja niunia by sie na mnie obraziła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak radzicie to chyba zdecyduje sie na 16" a duza jest roznica w cenie za 16" bedzie konfort jazdy

Nie jest zbyt wielka , ale najlepiej dowiedzieć się na miejscu w sklepie. Jeżeli teraz by mieli letnie gdzieś w sklepach w magazynie to mógłbyś kupić za dobrą cenę , bo nie jest sezon, na wiosne letnie bedą pewnie droższe.Jeżeli zaś nie jesteś zwolennikiem używanych opon, to na allegro są również nowe opony z gwarancją i fakturami bądź paragonami.

http://moto.allegro.pl/item156091326_nowe_opony_continental_205_55_r16_91h.html

http://moto.allegro.pl/item159123841_205_55r15_continental_nowe_lato.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no 15 alumy do A4 to za małe ja nie chcąc rezygnować z komfortu zdecydowałem się na 16 ale nie wiem czy nie zrobiłem źle że nie kupiłem 17 ale ten błąd zawsze można naprawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...