Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dławi na benzynie


SuperBohaterem2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam Audi A4 B5 1.8 268 tys. przebiegu nic sie nie działo gdy nagle zgasł i nie odpalił , autko ma gaz , oddałem do mechanika zrobił sterownik komputera siadł , porobił i autko działa lecz tylko na gazie. Po wyjechaniu od mechanika Audi jedzie na benzynie ale po dodaniu gazu strasznie go dławi co chwila , fakt faktem jedzie na tej benzynie ale żeby sie rozpedzić to trzeba z minuty do 100 bo cały czas tak jakby dostawał benzyne i tracił , Pompka paliwa nowa , bak zalany do 1/2 co polecacie sprawdzić od czego to może być? Komputer może podawać nieprawidłowe dane? czujnik przepustnicy? świece są suche nowe założone 3 irydowe.

Prosiłbym o waszą pomoc może ktoś miał tak samo / podobnie . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vag powie więcej. Może przepustnica,lambda,lub coś jeszcze innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Vag nic nie powie bo nie ma połączenia wejścia na komputer , coś jest uszkodzone a to są całe wiązki kabli na samochód i Elektronik który mi robił sterownik powiedział , że nie mam nawet po co tego robić bo koszt takiej naprawy może wynieść więcej niż auto warte. więc chciałbym się dowiedzieć może ktoś sie zna lub miał coś takiego i co sprawdzić / zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...