Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Centralny zamek- dwa kluczyki scyzoryki nie działające !?!


Swędruśś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wiem iż ten temat jest praktycznie na każdej stronie i forum opisane lecz takiego przypadku jak mój niestety nie ma :-(

Akumulator padł wymiana na nowy ( prosta przyczyna) rozkodowały się scyzoryki ( mam dwa org. od tego auta działające przed wymianą akumulatora) , poszukałem na forum procedure:

kluczyk w stacyjke i zapłon na pozycje 1

drugi w drzwi ( zaknięte lecz nie przekluczone) i zamykamy recznie wciskamy przycisk otwierania mrugają światła kierunkowskazów

wyciagasz kluczyk z drzwi i jeszcze raz klikasz otwieranie

Powinno działać LIPA

to samo tylko że na dwa klikniecia - jest reakcja kierunkowskazów ale i tak lipa !!!!!

na kluczyku numer 1 chociaż mrugnie na kluczyku numer 2 nic się nie dzieje,

więc rozłączam i jeszcze raz próbuje i tak i tak i NICCCCCCCC !!!!!!!

inna procedura kluczyk stacyjke, zapłon , przycisk zamykania, później przycisk otwierania , wyłacz zapłon powinno być ok i co LIPAAAAAA

nie mama siły na to wszystko. Na Vagu nie chce mieszać bo nie potrafie lecz mam dostęp do kolegi co ma kable i vaga

Poradzcie proszę bo człowiek do wygody szybko się przyzwyczaja a jak coś nie działa to narzeka na wszystko.

Liczę na waszą pomoc

Swędruśś

Edytowane przez Swędruśś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, nie ten dział.

Po drugie podepnij VAGa i wykonaj czynności opisane w 1 poście (film) tego wątku:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/47049-all-b6-dopasowanie-pilotow-centralnego-zamka-i-alarmu/

Po trzecie sprawdź baterie w pilocie, który nie reaguje - banalne rzeczy w pierwszej kolejności.

Po czwarte, mogło się stać tak, że po prostu padł pilot. U mnie jeden pilot od momentu zakupu nie działał, myślałem, że bateria, ale okazało się że nawet przez próbę adaptacji jak pokazano na filmie nic się nie dzieje, zero reakcji. Pomógł zakup używanego kluczyka, przełożenie dekielka z transponderem do nowego kluczyka (transponder jest zaprogramowany pod immobilizer, z innym transponderem nie uruchomisz auta) złożenie kluczyka i przeprowadzenie procedury adaptacji jak na filmie pomogła.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Yassu wszytko zrobione zgodnie z filmikiem na youtube z Vagiem zrobione,

jestem bardzo wdzięczny i przepraszam że nie w tym dziale pisze .

Edytowane przez Swędruśś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...