Skocz do zawartości
IGNOROWANY

koncowy tłumik w dieslu.


Gość Keżor

Rekomendowane odpowiedzi

uszlachetniacz nie jest drogi ale sa pozytywne skutki...wogole od czasu do czasu powinno sie wlac takiego uszlachetniacza on dobrze dziala na silnik :grin: szczerze polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie chodzi mu o uszlachetniacz taki ktory przy okazji czysci wtryski :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam na mysli nie uszkadzanie silnika kiedy leje uszlachetniacz a wrecz przciwnie ze jest on przydatny dla silnika...a po drugie po co bardzo duzo ludzi uzywa uszlachetniacza????bez sensownie tego nie robia pewnie ani po to by wyzucac pieniadze w bloto prawda pewnie ma swoje dobre strony :grin:

[ Dodano: 2006-05-25, 13:42 ]

uszlachetniacz bardzo dobra rzecz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po drugie po co bardzo duzo ludzi uzywa uszlachetniacza????bez sensownie tego nie robia

to nie jest argument ->patrz polski rzad, tez bardzo duzo ludzi ich wybralo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest dobra i przydatna rzecz i to sie liczy a ktos inny mnie nie obchodzi czy bedzie z tego korzystal czy nie...jak chcesz to poczytaj sobie o uszlachetniaczach to sie dowiesz czegos i sam zadecydujesz czy Ci to sie przyda czy nie :grin::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie :idea: czy by mi to spasiło coś takiego http://www.allegro.pl/item107898266_kompletny_sportowy_wydech_superb_passat_a4_tdi.html i czy by działało?? i czy warto?? i takie tam

-po pierwsze nie podoba mi sie bo ma tylko jedna "fajke" - co dwie rury to nie jedna :twisted:

-po drugie widac ze trzeba troszke pokombinowac zeby spasowalo do A4 TDI

-po trzecie co do mocy , to kiedy czytalem ze ktos zrobil wydech na zamowienie pod Octe TDI i dostal 15-20 kucy bonusa... takze efekt daje ... a czy u ciebie da ... hmmmm trzeba zalozyc i wskoczyc na rolki i zobaczyc co wypluje .

P.S dolóż troszke kaski i zamiast wydechu wgraj jakis dobry sofcik - efekt bedzie gwarantowany :twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...