Concert II - czasami przednie głośniki milczą.

YATES

Założyłem bez adaptera CAN radio Concert II do B5 po II lifcie i mam kolejny problem. Jak go włączam to raz działają wszystkie głośniki, a innym razem tylko tylne, a przednie milczą. Wtedy jedyne co pomaga to wyłączenie go i włączenie kilka razy i za którymś tam razem zaczyna grać przód. Co może być nie tak ??

Dzieje się tak bo w kostce zasilania masz zadużo przewodów, concert II ich nie potrzebuje a podawane są na nie różne sygnały do starego radia.

Concert II jest sterowany przez can w kostce mini iso i w kostce zasilania potrzebuje tylko zasilania, musisz wypiąć jakieś kable tylko w tej chwili nie pamiętam jakie.

Przez to możesz mieć jeszcze problem z podświetleniem wyświetlacza - może świecić cały czas na maxa a powinien się sam regulować.

Pada mi bateria w laptopie muszę więc kończyć, poszukaj schematu kostek w radiach i skup się na zasilajacej to dojdziesz o co chodzi, jak nie to daj znać. A mam schematy http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/isooem.htm

Podobno w kostce zasilania trzeba wypiąć dwa przewody - nr 1 - BOSE i nr 3 K-Bus. Jutro to zrobię i dam znać czy pomogło.[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2008, 19:49_________________________________________________Wypiołem tylko kabel nr 1 czyli BOSE i pomogło.