Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przkładki B2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Zabrałem się za remont mojej skrzyni i jestem na finiszu.Do złożenia pozostały przekładki wraz tarczkami. Pytanie moje jest następujące czy ktoś wie jak po kolei to złożyć.Wysypało mi się podczas remontu. Konkretnie chodzi o przekładki B2 : 3 zęby.Grubość 3,65" 1szt.,2" 5szt.,3" 1szt.. Jaka jest ich kolejność?.

Opublikowano

Witam.

Ten schemat na pewno Ci pomoże: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d4568cc263ae874b.html;)

Wszystkich przekładek jest raczej 6 a nie 7.

1szt. - 3mm.

4szt. - 2mm

1szt. - 4mm

Ilość przekładek widać na tym foto: http://postimg.org/image/bdy91gpyx/

Z tego co widzę to na sam spód - pierwsza przekładka którą położysz na kosz hamulca B2 jest grubości 3mm.

Następnie przekładasz tarczką i kładziesz 4 przekładki 2mm oczywiście przekładając je tarczkami.

Na sam wierzch kładziesz przekładkę 4mm lub jak napisałeś 3.65mm.

W jakim stanie jest ta przekładka? gdzie się podziały 0.35mm z grubości? :banan:

Jeszcze raz grubość zmierz dokładnie suwmiarką, obejrzyj przekładkę czy nie jest wytarta lub szukaj oznak "zmęczenia" materiału m.in. czy są na niej przebarwienia od temperatury:

Tak wyglądają przegrzane przekładki

A tak "zdrowe"

Edytowane przez Hezen

Opublikowano
  • Autor

Witam.

Ten schemat na pewno Ci pomoże: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d4568cc263ae874b.html ;)

Wszystkich przekładek jest raczej 6 a nie 7.

1szt. - 3mm.

4szt. - 2mm

1szt. - 4mm

Ilość przekładek widać na tym foto: http://postimg.org/image/bdy91gpyx/

Z tego co widzę to na sam spód - pierwsza przekładka którą położysz na kosz hamulca B2 jest grubości 3mm.

Następnie przekładasz tarczką i kładziesz 4 przekładki 2mm oczywiście przekładając je tarczkami.

Na sam wierzch kładziesz przekładkę 4mm lub jak napisałeś 3.65mm.

W jakim stanie jest ta przekładka? gdzie się podziały 0.35mm z grubości? :banan:

Jeszcze raz grubość zmierz dokładnie suwmiarką, obejrzyj przekładkę czy nie jest wytarta lub szukaj oznak "zmęczenia" materiału m.in. czy są na niej przebarwienia od temperatury:

Tak wyglądają przegrzane przekładki

A tak "zdrowe"

Witam.Dziękuje za podpowiedz.. Popełniłem błąd podając w calach. Wymiary brałem z graweru na przekładce oraz mierzyłem. Jest 1szt. gr.3,65mm ,5 szt. gr.2mm ,1 szt. gr.3mm . Skrzynia AG4 01N. Taką ilość przekładek wyjąłem z kosza. Jeszcze raz dzięki

Oto zdjęcia tych elementów [/url]">http://f68cdaf0c593d3ccm.jpg

Opublikowano

Zgadza się, jest jednak 7 przekładek.

Kolejność się nie zmienia, najpierw na kosz hamulca b2 kładziesz 3mm, potem przekładki gr.2mm a na wierzch 3.65mm.

Okazuje się że zdjęcie które przedtem podałem z manuala było tylko poglądowe.

Znalazłem w tym manualu bardziej szczegółowy opis hamulca B2, jest tam pokazane jednak 7 przekładek ;)

Ps. jutro Ci podrzucę na PW moje "zbiory" dotyczące tej skrzynki - mnie też czeka remont, a do tego mam kilka pytań.

Edytowane przez Hezen

Opublikowano
  • Autor

Zgadza się, jest jednak 7 przekładek.

Kolejność się nie zmienia, najpierw na kosz hamulca b2 kładziesz 3mm, potem przekładki gr.2mm a na wierzch 3.65mm.

Okazuje się że zdjęcie które przedtem podałem z manuala było tylko poglądowe.

Znalazłem w tym manualu bardziej szczegółowy opis hamulca B2, jest tam pokazane jednak 7 przekładek ;)

Ps. jutro Ci podrzucę na PW moje "zbiory" dotyczące tej skrzynki - mnie też czeka remont, a do tego mam kilka pytań.

Witam. Moja skrzynka to AG4 01N (CUW) Automat. Zdjęcie poglądowe pochodzi od skrzynki typ AG4 01N(DMX) Automat. Jak widać różni się tylko ilością tarczek chamulca B2 . Wielkiej polityki jak widze z tym nie ma. Jak coś to wal jak w dym. Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.