Jump to content
IGNORED

Fotele i kanapa z a6 c5 do a4 b5

Manto
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie, zamierzam w swojej a4 zmienić środek na skórę. Z tego co udało mi się zauważyć skóry z a6 c5 są dużo tańsze niż do a4. W necie wyczytałem że fotele przód bez większego problemu powinno udać się przenieść (nie wiem co z elektrycznym sterowaniem i grzaniem pośladów), nie wiem natomiast co z kanapą. Orientuje się może ktoś w tym temacie?

Przód podejdzie P&P ale tył trzeba przerabiać trochę bo w A4 masz krótszą kanape i trzeba stelarz przekładać :kwasny:

Dużo roboty z tym? Robił to ktoś już? Jeśli roboty nie za wiele to wydaje mi się że gra warta świeczki- ładne siedzenia od a6 z elektryką i grzałkami można już za 400zł dostać. Takie same do a4 z 1000zł ;]

I drugie pytanie skoro i tak trzeba grzebać, to czy z kombi do sedana też by poradziło :)

Napisz do Domin79 on ogarniał temat u siebie :wink:

Nawet masz blisko do niego do Celestynowa jak coś to Ci wyreza za drobną opłatą :D

Napisz do Domin79 on ogarniał temat u siebie :wink:

Nawet masz blisko do niego do Celestynowa jak coś to Ci wyreza za drobną opłatą :D

Niestety on ma b6 a chodzi o b5 ;]

Kolego MANTO robiles cos z tymi fotelami.? ciekawi mnie czy podejda te stolki z a6?