Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Niedziałające podświetlenie przycisków podsufitki w Audi A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Wczoraj zauważyłem że nie działa mi podświetlenie przycisków w podsufitce załączania lampki, lampek do czytania z przodu oraz z tyłu. Poza tym jednocześnie w podsufitce nie świecą diody ambiente. Kratki nawiewów jak dotąd były normalnie podświetlone a teraz też nie świecą. Przycisk włączania świateł jest podświetlony tylko gdy jest ustawiony w pozycji "0" - po przekręceniu go na dowolny tryb pracy np. światła mijania - ikonka świateł mijania na włączniku nie jest podświetlana. Co dziwne podświetlenie przycisków podnoszenia/opuszczania szyb działa we wszystkich drzwiach oraz wszystkie klamki są również podświetlone. Wiecie co może być przyczyną tej usterki? Czy w skrzynce bezpieczników znajduje się osobny bezpiecznik odpowiedzialny za podświetlanie wymienionych rzeczy? CZy problem tkwi gdzie indziej?

Opublikowano

Sprawdź opis bezpieczników i wtedy zobaczysz czy jest jakiś oddzielny bezpiecznik to podświetlenia. Chociaż wydaje mi się że to jest dość poważniejszy problem niż bezpiecznik :kwasny:

Opublikowano

Jeżeli nie bezpiecznik to może jakiś przekaznik...

Opublikowano
  • Autor

Z tego co sprawdziłem to bezpieczniki są ok. Poza tym wykluczyłem obecność bezpiecznika odpowiedzialnego tylko za tą część podświetlanych elementów. Czy mogło wobec tego paść coś w module komfortu? Nie mam już pomysłów co może być przyczyną... bezsilny... :kwasny:


Kamilosek181 - a co masz na myśli twierdząc że może być to poważniejszy problem???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.