Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 Cabrio 1.8t BFB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mój nowy nabytek, zakupiony jakieś pół roku temu. Zadowolony jestem w 100% :)!10859723_939523576075563_791194905_n.jpg

Nowe fotki:)

c4bea17a85631eb4.jpg

0e368d9f814ab1e6.jpg

58183297e9fa2643.jpg

5ba7fc616efe22d1.jpg

Edytowane przez goja0808

Opublikowano

fajne, ale więcej fotek i opisu by się przydało ;)

Opublikowano
  • Autor

fajne, ale więcej fotek i opisu by się przydało ;)

Wiecej fotek będzie na dniach, miałem tylko 1 po malowaniu felg;). Myślę nad przyciemnienem lamp z tyłu, ale nie wiem czy to będzie dobrze wyglądać, może ktoś z forumowiczów ma coś takiego i chce sie podzielić fotkami?:)

Opublikowano

zmień lampy na te od B7, są o niebo ładniejsze ;) ja do swojego planuję wrzucić ;)

Opublikowano
  • Autor

zmień lampy na te od B7, są o niebo ładniejsze ;) ja do swojego planuję wrzucić ;)

Tylko pytanie czy beda pasowac do Cabrio?:) Na życzenie wstawiłem kilka fotek wygrzebanych z komórki ;)

Opublikowano

wizualnie na pewno pasują (w końcu to praktycznie te same auta). nie wiem jak instalacja, trzeba sprawdzić. ale ktoś tu już na forum wsadzał do cabrio lampy z B7.. nie pamiętam nicku

Opublikowano
  • Autor

wizualnie na pewno pasują (w końcu to praktycznie te same auta). nie wiem jak instalacja, trzeba sprawdzić. ale ktoś tu już na forum wsadzał do cabrio lampy z B7.. nie pamiętam nicku

Właśni chodzi mi o instalację, jeżeli chodzi o majsterkowanie to nie jestem w tym najlepszy ;)

@jedrekx, mam pytanie bo widzę, że wyżej też widnieje Twoj post o audi cabrio:). A mianowicie chodzi mi o podnoszenie półki w bagażniku, u mnie ona nie działa i czy masz pojęcie jak to można naprawić? Pozdrawiam

Opublikowano

prawdopodobnie masz za mało płynu do podnoszenia dachu, zobacz w instrukcji gdzie się go uzupełnia - ja niestety jeszcze tego nie wiem.

Opublikowano
  • Autor

prawdopodobnie masz za mało płynu do podnoszenia dachu, zobacz w instrukcji gdzie się go uzupełnia - ja niestety jeszcze tego nie wiem.

Chodzi mi o tą co się podnosi recznie w bagażniku, żeby zwiększyć jego pojemność:)

Opublikowano

aaaa, o to chodzi :decayed: nie mam pojęcia jak to naprawić.. podejrzewam, że pół bagażnika trzeba rozebrać. rozumiem, że próbujesz ją chować przy zamkniętym dachu?

Opublikowano
  • Autor

aaaa, o to chodzi :decayed: nie mam pojęcia jak to naprawić.. podejrzewam, że pół bagażnika trzeba rozebrać. rozumiem, że próbujesz ją chować przy zamkniętym dachu?

Oczywiście, że przy zamkniętym :kox: . Trochę grzebałem i chyba mam linkę zerwaną, ale właśnie się obawiałem, że będę musiał pół bagażnika rozebrac, żeby się do tego dobrać. Robota chyba musi poczekać do lata ;)

Opublikowano

Witam,

sory że odbiegnę od tematu, ale również jestem posiadaczem B6 cabrio i poszukuje instrukcji po polsku. Może jesteście w stanie pomóc?

Opublikowano

Ja niestety nie posiadam. Jedynie do zwykłego B6

Wysłane z Audi

Opublikowano

Ja niestety nie posiadam. Jedynie do zwykłego B6

Wysłane z Audi

Do zwykłego już znalazłem na forum :) Może ktoś będzie miał do cabrio bo niemieckiego nie przeżyje...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.