Treść opublikowana przez goja0808
-
B6 Cabrio Otwierany dach z pilota
U mnie po odpaleniu auta, nie świeci się ikonka dachu, jedynie przy zapłonie;)
-
B6 Cabrio Otwierany dach z pilota
Ja zawsze palę fajkę zanim wsiądę do samochodu, to wtedy otwieram dach;)
-
B6 Cabrio Otwierany dach z pilota
1.Czytałem gdzieś, że dach można rozkładać podczas jazdy do 20km/h, ale jakoś boję się to sprawdzić. Wydaje mi się, że to zbyt delikatny element, aby ryzykować, a wiadomo przecież jakie mamy drogi . 2. Mi często się zdarza otwierać lub zamykać dach z kluczyka, dłużej trzymam przekręcony w zamku i tak jak w sedanie otwierają się szyby u mnie otwiera się dach, nie wiem czy wszędzie tak jest:). 3. Myślę, że są tu lepsi specjaliści, ale ja impregnowałem dach jakimś preparatem od Meguiarsa, nie pamiętam dokładnej nazwy:).
-
B6 Cabrio Otwierany dach z pilota
Wydaje mi się, że tylko modyfikacja, ale ręki nie dam sobie uciąć
-
B6 Cabrio Otwierany dach z pilota
Znalazłem coś takiego: http://www.mods4cars.com/sms/shop/index.php?p=b3JnYT1zbWFydHRvcCZncm91cD0xJmxhbmc9MiZjdXJyPTE=&action=products&cat=5&mode=view&id=55
-
Schowek Audi A4 B6
Powodzenia:)!
-
B6 Cabrio Otwierany dach z pilota
Czytałem na ten temat i podobno, aby otwierać dach z pilota należy zamontować dodatkowy system. NIe jestem w 100% pewny, ale tak mi się wydaje. Jak czegoś się dowiesz to wrzuć tutaj info. Pozdrawiam!
-
Schowek Audi A4 B6
Ja wczoraj naprawiałem swój schowek, a bolce wybiłem płaskim śrubokrętem i młotkiem. Poproś kogoś,żeby przytrzymał wymontowany shcowek i przywal kilka razy młotkiem w śrubokręt zaparty o bolec. U mnie też mega cięzko szło, ale w końcu się udało. Nie obawiaj się, raczej nic nie uszkodzisz:). Powodzenia!
-
Wzmacniacz antenowy w Cabrio
Dzięki za odpowiedź! Dzisiaj postaram się rozebrać obicie i dam znać czy to prawda .
-
Trzaski przy cofaniu
Witam! Przepraszam bardzo, za brak odpowiedzi, paliwo to niestety nie jest. Znam ten dźwięk z poprzedniego samochodu;). To jest wyraźny metaliczny dźwięk. Znajomy mówił, że może to wydech jest poluzowany i wpada w rezonans, nie wiem czy istnieje taka możliwość. Pozdrawiam!
-
Wzmacniacz antenowy w Cabrio
Witam wszytkich! Mam problem z odbieraniem stacji radiowych. W mieście odbiera mi tylko zetka i RMF, o innych nie ma mowy. Stawiam, że walniety jest wzmacniacz antenowy, tylko ptanie, gdzie go znajdę w a4 b6 cabrio? Pozdrawiam
-
B6 Cabrio 1.8t BFB
Oczywiście, że przy zamkniętym . Trochę grzebałem i chyba mam linkę zerwaną, ale właśnie się obawiałem, że będę musiał pół bagażnika rozebrac, żeby się do tego dobrać. Robota chyba musi poczekać do lata
-
B6 Cabrio 1.8t BFB
Chodzi mi o tą co się podnosi recznie w bagażniku, żeby zwiększyć jego pojemność
-
B6 Cabrio 1.8t BFB
Właśni chodzi mi o instalację, jeżeli chodzi o majsterkowanie to nie jestem w tym najlepszy @jedrekx, mam pytanie bo widzę, że wyżej też widnieje Twoj post o audi cabrio:). A mianowicie chodzi mi o podnoszenie półki w bagażniku, u mnie ona nie działa i czy masz pojęcie jak to można naprawić? Pozdrawiam
-
B6 Cabrio 1.8t BFB
Tylko pytanie czy beda pasowac do Cabrio? Na życzenie wstawiłem kilka fotek wygrzebanych z komórki
-
B6 Cabrio 1.8t BFB
Wiecej fotek będzie na dniach, miałem tylko 1 po malowaniu felg;). Myślę nad przyciemnienem lamp z tyłu, ale nie wiem czy to będzie dobrze wyglądać, może ktoś z forumowiczów ma coś takiego i chce sie podzielić fotkami?
-
B6 Cabrio 1.8t BFB
Mój nowy nabytek, zakupiony jakieś pół roku temu. Zadowolony jestem w 100% ! Nowe fotki:)
-
Trzaski przy cofaniu
Witam! Mam pytanie odnośnie trzasków podczas cofania autem, czy ktoś spotkał się z czymś takim? Jest to dziwny dźwięk, podobny do takiego gdy damy za mało gazu przy ruszaniu i samochód nie ma siły, żeby ciągnąć. Ten dźwięk również pojawia się przy gwałtownym przyspieszaniu. Proszę o opinie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Mam pytanie, czy mogę tu wkleić link do samochodu który mnie interesuje, ponieważ jutro jadę go oglądać i chciałbym zaczerpnąć porady specjalistów
-
Nowicjusz - wątek powitalny
[Olsztyn] Witam wszystkich! Zarejestrowałem się na forum, ponieważ przymierzam się do zakupu a4. Mam na imię Marcin i mam nadzieję, że forum pomoże mi rozwiać kilka niepewności związanych z Audi Pozdrawiam!