Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zablokowana tylna klapa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Centralny nie otwiera tylnej klapy (Avant 99r lift). Wczoraj mechanizm wariował tzn. zamykał, otwierał, zamykał, otwierał....... i tak aż do momentu az nie podniosłem i nie zamknąłem klapy. Potem nie mogłem otworzyć w ogóle. Zamek nie reaguje na naciśniecie przycisku otwierania. Nie mogę też otworzyć kluczykiem bo od momentu zakupu auta kluczyk wchodzi tylko 1/3. Z trzy razy zdarzyło sie, że zamek sam sie otworzył podczas rozruchu silnika ale potem jak zamknąłem klapę już się nie dał otworzyć. Może ktoś z szanownych forumowiczów miał podobny problem.

Opublikowano

kolego mialem cos podobnego wystarczy ze rozbierzesz boczek klapy bagznika i sprobuj odlanczac klamki i zobacz czy po podlaczeniu nie ma dzwieku jak by otwierał bo jak bedzie to jest klamaka ma zwarcie

Opublikowano

tez mam taki sam problem , jeszcze sie tym nie zajelem bo nie wiem od czego zaczac , wczoraj rzucilem taki temat ale admin go wyrzucil :/

u mnie jest tak ze pompka od centralnego glosno pracuje przez 20 sekund i sie poddaje , moge otworzyc klape tylko kluczykiem pilotem nie.

a powiedz mi czy masz tak samo jak ja ze nie swieci ci sei dioda od centralnego na drzweiach od kierowcy po zamknieciu auta?

Opublikowano
  • Autor

Póki co sytuacja wygląda tak, że zdjąłem tapicerkę klapy i otwieram ja ciagnąc za dzwigienkę od wewnątrz, ale oczywiście muszę położyć tylne siedzenia i poprostu nurkuję przez drzwi. Wszystkie zamki pozostałe otwierają sie bez zarzutu. Pompa centralnego pracuje prawidłowo. ( Do dominio_1) w moim modelu nie ma lampki w drzwiach od centralnego a cała reszta pracuje ok. Po zdjęciu tapicerki zobaczyłem kilka urządzeń od zamykania drzwi i będę to rozkminiał potem. Nie mam teraz czasu (Święta i wyjazdy) ale powrócę do tematu po powrocie.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Póki co sytuacja wygląda tak, że zdjąłem tapicerkę klapy i otwieram ja ciagnąc za dzwigienkę od wewnątrz, ale oczywiście muszę położyć tylne siedzenia i poprostu nurkuję przez drzwi. Wszystkie zamki pozostałe otwierają sie bez zarzutu. Pompa centralnego pracuje prawidłowo. ( Do dominio_1) w moim modelu nie ma lampki w drzwiach od centralnego a cała reszta pracuje ok. Po zdjęciu tapicerki zobaczyłem kilka urządzeń od zamykania drzwi i będę to rozkminiał potem. Nie mam teraz czasu (Święta i wyjazdy) ale powrócę do tematu po powrocie.

przerabiałem temat-mikrostyk lub wtyczka do mikrostyka zaśniedziale bo wiadomo sa dwa przyciski

  • 1 rok później...
Opublikowano

panowie mam ten sam problem . nie działaja przyciski otwierania bagaznika. tylko z pilota idzie go otworzyc.

sprawdzałem i wszystkie mikrostyki reagują oprócz tych w przyciskach

jak naciskam mikrostyk w zamku to pompka centralnego cyka czyli działa .


Nikt nie rozkminil tematu

Wysłane z mojego SM-G318H przy użyciu Tapatalka
  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Pomyliłem fora:facepalm:

Sorry 

 

Edytowane przez Rafos

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
Dnia 17.07.2016 o 19:49, rafal9119 napisał:

panowie mam ten sam problem . nie działaja przyciski otwierania bagaznika. tylko z pilota idzie go otworzyc.

sprawdzałem i wszystkie mikrostyki reagują oprócz tych w przyciskach

jak naciskam mikrostyk w zamku to pompka centralnego cyka czyli działa .


Nikt nie rozkminil tematu

Wysłane z mojego SM-G318H przy użyciu Tapatalka

Kolego uporałeś się z tą usterką ?

Mam coś podobnego od dłuższego czasu bagażnik mogłem otwierać kluczykiem (przyciskiem) ale wkurzające też było to że trzeba było parę razy naciskać przycisk na kluczyku aby odbiło klapę, oczywiście przy każdym wciśnięciu było słychać jak zamek próbuje otworzyć klapę ....

Czasem za 2/3 wciśnięciu otwierało a czasem aż za 10 

Wczoraj rozebrałem bagażnik aby posprawdzać przewody i wtyczki i wszystko okej

Przyciski przy  klapie nie reagują w ogóle

Pompka sprawdzana, luty sprawdzone poproawione

Zacząłem regulować metalowe pręciki z nadzieją że zacznie otwierać z kluczyka (przycisku) od razu, lecz jest gorzej niż było :( 

Więc kij wie o co tam chodzi ....

Audi a4 b5 lift w avancie 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.