Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piach pod uszczelkami szyb bocznych - nic nie pomaga.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy mam spory problem z piaskiem pod uszczelkami (chyba) szyb bocznych przednich, tyłu wcale nie używam. W zeszłym roku bez problemu wziąłem cienki śrubokręt płaski owinięty szmatką, włożyłem od zewnątrz na podniesionej szybie i po jednym pociągnięciu pozbyłem się skrzypienia. Teraz tak mi się tego piachu napchało, że szyba niemiłosiernie skrzypi, wkładam ten śrubokręt na +/- 1,5 cm i nic nie pomaga, opuszczałem szybę i też próbowałem coś z tym zrobić i nie pomogło. Macie jakieś swoje sposoby żeby się tego pozbyć bez rozbierania? Boję się, że porysuję szybę od tego czyszczenia i opuszczania/podnoszenia żeby sprawdzić czy nadal skrzypi. Jak głęboko można wkładać tam ten śrubokręt, drucik czy cokolwiek innego żeby to wyczyścić? Chyba że macie inne sposoby?

Opublikowano

wkladajac pierwszym razem srubokret pod uszczelke tym samym spowodowales jej odksztalcenie.najlepiej bedzie ja wymieni na nowa i problem zniknie

Opublikowano
  • Autor

Tak tak, to prawda, w jednym miejscu się odkształciła. Potem ją "wyprostowałem/wyciągnąłem" i to nie ona jest problemem. Jeżeli nic nie wymyślę nowego to posłucham się Ciebie, ale jakoś mnie nie przekonuje to co piszesz, bo to nawet nie w tym miejscu słychać skrzypienie.

Opublikowano

Myslalem o zalegajacym piachu.nie powiedziales ze skrzypi w innym miejscu.

  • 3 lata później...
Opublikowano
W dniu ‎2014‎-‎12‎-‎25 o 11:18, Awra napisał:

Koledzy mam spory problem z piaskiem pod uszczelkami (chyba) szyb bocznych przednich, tyłu wcale nie używam. W zeszłym roku bez problemu wziąłem cienki śrubokręt płaski owinięty szmatką, włożyłem od zewnątrz na podniesionej szybie i po jednym pociągnięciu pozbyłem się skrzypienia. Teraz tak mi się tego piachu napchało, że szyba niemiłosiernie skrzypi, wkładam ten śrubokręt na +/- 1,5 cm i nic nie pomaga, opuszczałem szybę i też próbowałem coś z tym zrobić i nie pomogło. Macie jakieś swoje sposoby żeby się tego pozbyć bez rozbierania? Boję się, że porysuję szybę od tego czyszczenia i opuszczania/podnoszenia żeby sprawdzić czy nadal skrzypi. Jak głęboko można wkładać tam ten śrubokręt, drucik czy cokolwiek innego żeby to wyczyścić? Chyba że macie inne sposoby?

Czesc czy ostatecznie udało się wyczyszcic jakos uszczelki ? Jest na to jakiś patenet ? Ja wziąłem dzisiaj duzy noz i szmate i przesuwałem w poprzek uszczelki ale dalej mam smugi na szybie przy zamykaniu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.