Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana rozrządu co ile?


armand82

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Moja A4 ma naklejke z wymianą rozrządu który był zrobiony jeszcze w niemczech jest tam 172,000 a obecny stan licznika 222,000.

Czy wymienić już kompletny rozrząd?

Jakie ewentualne koszty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja trzymam się takiej teorii jak mi ktoś kiedyś powiedział że rozrząd należy wymieniać co 60 tyś km chyba że ktoś robi rocznie mało km no to paski należy wymienić po iluś latach dokładnie nie wiem.

jeśli chodzi o koszty to zależy co dokładnie chcesz wymienić bo ja u siebie jak robiłem to same części wyszły 700 zł ale ja wymieniałem wszystkie paski jakieś tam rolki napinacze i ori pompe wody


jak spojrzysz na allegro to zobaczysz że do tych silników są kompletne rozrządu ale ceny są rozbieżne to wszystko zależy od tego na jakich firmach chcesz jechać bo możesz to zrobić najtańszym kosztem ale mozna też zainwestować w bardzo dobry materiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chcesz kupić to może lepiej kup od kogos zaufanego niz z allegro wejdź sobie w dział ogłoszenia komercyjne tam napisz do któregoś z kolegów z forum którzy tam sprzedają części pewnego pochodzenia i ci profesjonalnie dobiorą częsci oraz polecą dobre firmy no i oczywiście maja dobre ceny. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam kolegów z forum, profesjonaliści w swojej dziedzinie i sam się przekonałem niejednokrotnie :hi:

Edytowane przez nike166
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję koledzy.

Na pewno skorzystam z ich porad co do doboru części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...