Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Subwoofer + wiązka do radia Audi a4 b5 Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam posiadam subwoofer ze wzmacniaczem oraz kompletną wiązkę.podłaczyłem subwoofer do wiązki,szeroki mini iso wpiąłem do radia audi symphony I isub nie gra.

Zastanawia mnie jeszcze jedna kostka obok mini iso.Co to może byc?

10mttzs.jpg

Opublikowano
  • Autor

a gdzie ja mam je wpiąc skoro we wiązce od radia nie mam takiej kostki?

Opublikowano

najwyraźniej niekompletna instalacja lub w twoim aucie nie było przewidziane pod suba ale tego nie wiadomo bo profil nie uzupełniony

Edytowane przez Tom A4

Opublikowano
  • Autor

mam tylko 2 wtyczki,czarna iso od zasilania radia i brązowa iso od glosników a ta kostkę ze zdjęcia nie mam gdzie wpiąc i nie wiem co teraz dalej z tym


czy da sę teraz jakos to podłączyc?

Opublikowano

Szukaj w dziale warsztat lub w dziale lektrycznym gdzieś było to opisane

Edytowane przez Tom A4

Opublikowano
  • Autor

Nic nie moghe znależć w dzialach warsztat i elektrycznym.moze wiesz za co odpowiadaja poszczególne pin w tej czarnej kostce?moze jakos da sie to przerobic i podlaczyc inaczej?

Opublikowano

Ta kostka jest pod popielniczka, musisz wykrecij ja i zdjąć plastik z tunelu przy lewarku, ta kostka to zasilanie suba bedzie w takiej piance.

Opublikowano
  • Autor

4hfnza.jpg

Opublikowano
  • Autor

a teraz?


to bardzo cie prosze pomóż co mam zrobic aby subwoofer i tylne głośniki zaczely grać przez tą cholerną kostkę

Opublikowano

napisane masz gdzie jest kostka zerknij na post 9

Edytowane przez Tom A4

Opublikowano
  • Autor

Ta kostka jest pod popielniczka, musisz wykrecij ja i zdjąć plastik z tunelu przy lewarku, ta kostka to zasilanie suba bedzie w takiej piance.

niestety nie posiadam pod popielniczką takiej kostki

Opublikowano

Jak się tam dostaniesz to musisz wypić tą co tam jest wpieta i za podać wtyczke ze zdjęcia. To jest wtyczka zasilania suba . Radio masz oryginalne?

Opublikowano
  • Autor

Moja wersja to chyba oryginal bez aktwnego tyłu dlatgo jest taki problem.w brazowej kostve iso mam wpiete wszystkie przewody i bylo radio blaupunkt i dlatego tak teraz jest

Opublikowano

musi być chyba że już ktoś tam dłubał tunel demontowałeś bo ona powinna być pod plastikiem tym co trzyma popielniczke

Opublikowano
  • Autor

radio bylo blaupunkt becker sterowanie glosnikami przod i tyl z brazowej kostki iso.

teraz mam symphony I i chce zrobic tyl aktywny ale nie wiem jak podlaczyc sterowanie wlasnie suba z tej kostki


tunel zakladalem 2 din niedawno i wlasnie nic takiego nie bylo

Opublikowano

Ta instalacja co kladziesz to jest od bose?

Opublikowano
  • Autor

na subie pisze nokia


raczej zwykly wzmacniacz z subwooferem nokia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.