Treść opublikowana przez Maciej 6001
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Panowie tarcza przód 320 mm z rotingera gładka i do tego klocek ferrodo będzie sii? TARCZE ROTINGER AUDI A4 B7 PRZÓD 320mm Nagoszyn - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz TARCZE ROTINGER AUDI A4 B7 PRZÓD 320mm z Nagoszyn na Allegro.pl, za 578 zł w kategorii Układ...
-
Sedan B7 LY7G | 2.0 TFSI 200KM | Quattro | Monoblocki Flat Five
Fura elegancka...? Widzę że moje rejony..myjnia przy urzędzie skarbowym..?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć. Ja mam takie auto. ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Witam Panowie pytanko od kogo teraz brać turbo pod ori tipa i kolektor aktualnie hybryda z wirnikiem od bex-a.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja pracuje. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mnie też nie będzie, z małym muszę zostać. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
W niedziele koło 12.00 będę coś wiedzieć to dam znać. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wiesz co ja robię z takimi rakietami[emoji12] Dam znać bo nie wiem czy z małym nie będę musiał zostać. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zaraz popsuł [emoji6] Niestety tylko jedno auto w domu. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja raczej nie, bo będę bez auta. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A w KC restauracje są zamknięte? Ale nie patrzcie na mnie w sprawie spota. [emoji6] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja w sobotę odpadam , idę do pracy. [emoji52] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No..tak wolne niedziele. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To jak robimy spot w niedziele? Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tu.. widać monetę. [emoji6] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja w tą niedzielę nie dam rady. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jaka była ładna. [emoji6] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Chyba nie ma sensu robić spota w dwóch. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja mam wolne ,także spoko .[emoji6] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
[emoji106]super.Jak dobrze pamiętam to soft masz . Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Faktycznie frekwencja kiepska. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mi pasuje. [emoji6] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Wszystkie śruby odkrecone a miska nie chce zejsc
Są jeszcze dwie śruby na łączeniu skrzyni biegów takie otwory okrągłe w nich masz dwie śruby. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Pęknięty wąż...pomóżcie
No.. to nowe kolanko oring i do roboty. [emoji6] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Pęknięty wąż...pomóżcie
Nic się nie stanie , na tej plastikowej części musi być jeszcze gumowy oring i zabezpieczenie takie plastikowe. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka