Treść opublikowana przez Maciej 6001
-
Rezanie bixenonu
Grzesiu ma to jakiś znaczenie lewa prawa strona chodzi o te nacięcia. [emoji6] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Rezanie bixenonu
Panowie do czego są te blaszki ? Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja mam wolne ten tydzień po świętach[emoji1] . Mogę wpaść na spota. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Z jakiego Audi SWAPowac hamulce do B5 1.8
Tak w razie co to mam zaciski od 288 wentylowane. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Strefa Śmiechu
[emoji4] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jeszcze tego nie zrobiłeś. Czyli cały czas na letnich kołach? Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
No.. coś wspominałeś na ten temat.[emoji6] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To nie dobrze, a tak chciałem zobaczyć jak to powietrze chodzi. [emoji6] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Dokładnie też mam z tym problem [emoji16] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka Kicaj możesz dokładnie opisać jak to zrobiłeś? Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B5 1.8TQ usa 340km/415nm
Projekt pierwsza klasa.[emoji106] Daj więcej fotek. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
King cross parking zielony poziom-2. Zapraszamy. [emoji6] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Myślę że standard 17.00[emoji6] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wpadnij pokazać auto[emoji6] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Lista wpisywać się Panowie. 1.Czechcu 2.Maciej Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Na razie cztery osoby są chętne i Max na simsonie [emoji23] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Do niedzieli dużo czasu, dasz radę [emoji6] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
King cross parking zielony poziom -2[emoji6] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Może następna niedziela w KC Panowie ? Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Max nie zazdroszczę Tobie, pewnie szał Cię ogarnia co? Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja w tygodniu mam 2 zmianę. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak Jutrosinska przy Grunwaldzkiej. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
200 KM i 262 nm ? Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka Każde auto ma jakieś plusy i minusy, nie ma idealnych aut. Wpadnij kiedyś pokazać auto.[emoji6] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jaką tam masz moc i moment? Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A dzięki, spisuje się. Po tych dwóch miesiącach posiadania, stwierdzam że właśnie tego oczekiwałem od nowego auta. Czyli sportowego zacięcia i przede wszystkim sztywności zawieszenia i karoserii (zdarza mi się dość ostro jeździć). Można sobie w tym aucie pozwolić na znacznie więcej w porównaniu do Audi. W A4 przy ostrym wchodzeniu w skrzyżowanie/zakręt jest problem z uciekającym przodem - zresztą to pół biedy, większy strach zawsze był żeby d*pą nie rzuciło. W Astrze jakoś tego nie odczuwam. Wchodząc nawet bardzo ostro w skrzyżowanie co najwyżej sunie nieco bokiem całe auto, ale stabilizacja toru jazdy czuwa i nad autem cały czas jest kontrola. Fajne uczucie. Swoją drogą, tak się zastanawiam co myślą sobie ludzie kiedy spod świateł objeżdża ich Opel. Kiedy robiłem to Audi to nie było szydery. Ale powiedzieć znajomemu że Opel go objechał? Najważniejsze że jesteś zadowolony, ale trzeba pamiętać że Opel jest dużo młodszy od audi i na szpikowany systemami wspomagającym. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Rafał jak tam łopel ?[emoji6] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka