Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciej 6001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciej 6001

  1. Maciej 6001 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Grzesiu ma to jakiś znaczenie lewa prawa strona chodzi o te nacięcia. [emoji6] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  2. Maciej 6001 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Panowie do czego są te blaszki ? Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  3. Ja mam wolne ten tydzień po świętach[emoji1] . Mogę wpaść na spota. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  4. Tak w razie co to mam zaciski od 288 wentylowane. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  5. [emoji4] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  6. Jeszcze tego nie zrobiłeś. Czyli cały czas na letnich kołach? Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  7. No.. coś wspominałeś na ten temat.[emoji6] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  8. To nie dobrze, a tak chciałem zobaczyć jak to powietrze chodzi. [emoji6] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  9. Dokładnie też mam z tym problem [emoji16] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka Kicaj możesz dokładnie opisać jak to zrobiłeś? Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  10. Projekt pierwsza klasa.[emoji106] Daj więcej fotek. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  11. King cross parking zielony poziom-2. Zapraszamy. [emoji6] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  12. Myślę że standard 17.00[emoji6] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  13. Wpadnij pokazać auto[emoji6] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  14. Lista wpisywać się Panowie. 1.Czechcu 2.Maciej Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  15. Na razie cztery osoby są chętne i Max na simsonie [emoji23] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  16. Do niedzieli dużo czasu, dasz radę [emoji6] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  17. King cross parking zielony poziom -2[emoji6] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  18. Może następna niedziela w KC Panowie ? Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  19. Max nie zazdroszczę Tobie, pewnie szał Cię ogarnia co? Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  20. Ja w tygodniu mam 2 zmianę. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  21. Tak Jutrosinska przy Grunwaldzkiej. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  22. 200 KM i 262 nm ? Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka Każde auto ma jakieś plusy i minusy, nie ma idealnych aut. Wpadnij kiedyś pokazać auto.[emoji6] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  23. Jaką tam masz moc i moment? Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  24. A dzięki, spisuje się. Po tych dwóch miesiącach posiadania, stwierdzam że właśnie tego oczekiwałem od nowego auta. Czyli sportowego zacięcia i przede wszystkim sztywności zawieszenia i karoserii (zdarza mi się dość ostro jeździć). Można sobie w tym aucie pozwolić na znacznie więcej w porównaniu do Audi. W A4 przy ostrym wchodzeniu w skrzyżowanie/zakręt jest problem z uciekającym przodem - zresztą to pół biedy, większy strach zawsze był żeby d*pą nie rzuciło. W Astrze jakoś tego nie odczuwam. Wchodząc nawet bardzo ostro w skrzyżowanie co najwyżej sunie nieco bokiem całe auto, ale stabilizacja toru jazdy czuwa i nad autem cały czas jest kontrola. Fajne uczucie. Swoją drogą, tak się zastanawiam co myślą sobie ludzie kiedy spod świateł objeżdża ich Opel. Kiedy robiłem to Audi to nie było szydery. Ale powiedzieć znajomemu że Opel go objechał? Najważniejsze że jesteś zadowolony, ale trzeba pamiętać że Opel jest dużo młodszy od audi i na szpikowany systemami wspomagającym. Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
  25. Rafał jak tam łopel ?[emoji6] Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.