Treść opublikowana przez Maciej 6001
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Grzegorz masz może obudowy lamp valeo ori do b5? Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Da radę to odkręcić bez wyciągania turbo.Dzisiaj to robiłem[emoji4] Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka Cztery śruby od sprężarki klimy i od spodu jest dojście. Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
Brudne klosze od wewnątrz
Grzegorz . za podasz jakimś linkiem do tego kleju.[emoji6] Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AWT]1.8T by Łukasz13
Teraz jest ogień. .. Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Czyli jak bym chciał wsadzić turbo z BEX-a do APU , to razem z kolektorem? Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie pytanko, czy kolektor wydechowy od BEX-a jest inny niż w APU? Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak w razie co to mam cztery zaciski na sprzedaż od po lifta . Raczej do regeneracji. Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 BFB ] Jedna jakich (nie)wiele :) --> AntyTheft by Roman_Tyk !
To tak jak u mnie , na lpg jest ok. Fimca dajesz większego. Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
[B6 BFB ] Jedna jakich (nie)wiele :) --> AntyTheft by Roman_Tyk !
Elegancka fura i moc.. Cofanie ogarniete, co było przyczyną cofania? Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dziękuję Panowie. Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie. Kto na forum zajmuje się teraz hybrydami? Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
Spot Leszno
Witam.Zapraszamy parking zielony.[emoji6] Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
Rezanie bixenonu
Bidzio tak z ciekawości ile taka usługa?[emoji6] Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
Audi Concert i Chorus z Bluetooth, AUX, USB, SD i wyeliminowany problem płynnej regulacji głośności w Audi A4 B5
Tylko concert z b5 i to tylko blaupunkt. Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Chociaż pożyczyć na przy miarkę. Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bry. Slo końcówki wydechu już wymienione? Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
Rezanie bixenonu
Czyli jest to wykonalne. Masz je jeszcze? Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
Rezanie bixenonu
Montowałes je może do b5?[emoji6] Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
Dywaniki gumowe PETEX...problem
Ja też kupiłem dywaniki tej firmy, i u mnie też nie pasuja. Otwory są za wasko wybite . Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
[ALL B5] Migające oświetlenie wewnętrzne-co oznacza?
Witam. Mam taki sam problem jak koledzy wyżej, z mrugajacym oswietleniem. Rozumiem że sprawdzić stycznik w drzwiach kierowcy. Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka A centralny dziala normalnie. Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Połowę wartości twojej padliny Parówa złośliwa[emoji1] Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka A boczki do tego? Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pikne, ile takie coś kosztuje Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to pochwal się tymi stołkami.[emoji6] Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
Audi (R)S4 Limo by Savo
j**ana ale będzie wyglądać . Projekt z najwyższej półki. Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzieki [emoji6] Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka