Treść opublikowana przez Maciej 6001
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wydaje mi się że to nie będzie pasować. Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja myślę że KC . Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć. Ja może też bym się zjawił. Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witamy[emoji4] Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry Panowie. Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
Prowadnice zacisków A4 B5 - smarować czy nie?
Kiedyś też się nad tym zastanowiałem, ale wyjaśnił mi to kolega Dev. Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
Prowadnice zacisków A4 B5 - smarować czy nie?
W przednich zaciskach nie smarujemy tych prowadnic . Muszą być tylko porządnie oczyszczone. Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie wiem co dobre[emoji6] Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
Radio do 400 zł
Polecam ramkę od kolegi Marivs . U mnie wyszło to tak. Ja jestem zadowolony [emoji4] Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mówisz o menelu Maxa[emoji1] Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
I znów moja czarna piękność Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka [emoji1] Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak wygląda . Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
Radio do 400 zł
Witam. Mam pytanko czy Jesteś w stanie do robić takie ramki ? Oczywiście odpładnie.[emoji6] Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć. Kuzyn ma warsztat na plewiskach za podłączenie kompa 50 zł. W razie co wal na pw. Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć. Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A gdzie to będzie? Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak, JAA Pani Ja - nowa ?Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
brak oswietlnenia kabiny po owarciu drzwi czy wyjecieu kluczyka
U mnie kabelek był upitolony gdzieś i od lampki z tyłu był prowadzony kabelek do pompki i to załatwiło sprawę . Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzieki za spota . Oby częściej taka frekwencja. Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witamy. Spota dzisiaj nie ma, ale jak będzie to zapraszamy. Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja dzisiaj zacisk tylny robiłem, znaczy wyciek i już farby nima na zacisku [emoji6] Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć rezacze[emoji1] Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
Terkotanie na ciepłym w Audi A4 B5 1.8T
A jak byś stanoł do tego w jakimś korku i tak postał z 30 minut to dopiero jest zabawnie. Nie wiem jak u Ciebie to jest ale u mnie przez cztery lata stało się to z pięć razy. Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ty to potrafisz pocieszyć człowieka [emoji4] Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja piszę że będę a w sumie nie wiem czy b5 od pali[emoji20] Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka