Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciej 6001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciej 6001

  1. Banan jak dla mnie to z 16 w a6 to chyba łopaty, te co były w a4 i a6
  2. Ja ;-)To w niedziele przywiozę .
  3. Fazii ty masz klamke od kierowcy taką luźną, czy brat?
  4. Będziemy czekać [emoji6]
  5. Sprawa zegarów u kolegi opanowana. Auto zawiezione to elektryka godzinka roboty i wszystko działa. Podobno przerwy w zasilaniu na zegarach . Ale i tak dziękuje Panowie.
  6. Tylko bez drapania BEX -y [emoji1]
  7. Ja na mokrym asfalcie też stracę przyczepność na 3 biegu, ale wątpię że na suchym przy logach bo tam idziesz od samego dołu do końca . No chyba że masz z 300 KM.
  8. Tak obroty do kichawy, a ESP nie wiem bo nie mam[emoji38]
  9. Ja robiłem na 3 biegu , i było ok. 160 troszkę mało bo ja miałem 130 km/h .
  10. Wpadnie jeszcze muj znajomy b5.
  11. Super [emoji2]
  12. Fazii będziesz miał vaga na spocie?
  13. Dobry. No i ja [emoji12]
  14. Luzik wszystko jasne[emoji4]
  15. 80km z tym piecem pod maską to jest chwila[emoji12] Troszkę gorzej z punktami.
  16. Koledze hiszpanowi chyba o następną niedziele chodzi . Chyba że ja coś pojeba..m ,( jestem na ostrych antybiotykach)[emoji6] Max aku naładowane i na razie kręci.
  17. Coś link nie działa.
  18. Myślę ze coś się ogarnie. Panowie to musimy się ogarnąć , bo goście przyjezdzaja z zagranicy . [emoji6]
  19. Wpadniesz s4 ?To robimy[emoji1]
  20. To co moge powiedzieć, to są zegary z dużym fisem i białym podświetleniem . Już te z ostatnich roczników. Zegary vdo , czarna d*pa, wiec te co sie nie jebi... podobno.
  21. A jak rozpoznać Jaegera ? Idzie rozpoznać bez wyciągania?
  22. Mowił mi że robił test zegarów ale kompem diagnostycznym cedif.
  23. Witam Panowie . Mam takie pytanko , znajomy ma taki problem mianowicie zaczeły mu swirować zegary od predkościomierza i paliwa , nawet na fisie mu jakieś pierdoły pokazuje ze spalaniem. Gdzie można szukać przyczyny?
  24. zaciski ate chyba tak, ale jarzmo jest na bank inneBylo trzeba pytac od razu o tylne b7 245 czy do b5 podejdzie ... To jak? Tylne podejda do b5? Ha.ha.... Bo dystansów tobie nie oddam [emoji12] Dziękować Panowie ,to musze szukać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.