Treść opublikowana przez Maciej 6001
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Banan jak dla mnie to z 16 w a6 to chyba łopaty, te co były w a4 i a6
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja ;-)To w niedziele przywiozę .
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Fazii ty masz klamke od kierowcy taką luźną, czy brat?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Będziemy czekać [emoji6]
-
Wariujący wskaźnik poziomu paliwa
Sprawa zegarów u kolegi opanowana. Auto zawiezione to elektryka godzinka roboty i wszystko działa. Podobno przerwy w zasilaniu na zegarach . Ale i tak dziękuje Panowie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tylko bez drapania BEX -y [emoji1]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja na mokrym asfalcie też stracę przyczepność na 3 biegu, ale wątpię że na suchym przy logach bo tam idziesz od samego dołu do końca . No chyba że masz z 300 KM.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak obroty do kichawy, a ESP nie wiem bo nie mam[emoji38]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja robiłem na 3 biegu , i było ok. 160 troszkę mało bo ja miałem 130 km/h .
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wpadnie jeszcze muj znajomy b5.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Super [emoji2]- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Fazii będziesz miał vaga na spocie?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry. No i ja [emoji12]- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Luzik wszystko jasne[emoji4]- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
80km z tym piecem pod maską to jest chwila[emoji12] Troszkę gorzej z punktami.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Koledze hiszpanowi chyba o następną niedziele chodzi . Chyba że ja coś pojeba..m ,( jestem na ostrych antybiotykach)[emoji6] Max aku naładowane i na razie kręci.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Coś link nie działa.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Myślę ze coś się ogarnie. Panowie to musimy się ogarnąć , bo goście przyjezdzaja z zagranicy . [emoji6]- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wpadniesz s4 ?To robimy[emoji1]- Wariujący wskaźnik poziomu paliwa
To co moge powiedzieć, to są zegary z dużym fisem i białym podświetleniem . Już te z ostatnich roczników. Zegary vdo , czarna d*pa, wiec te co sie nie jebi... podobno.- Wariujący wskaźnik poziomu paliwa
A jak rozpoznać Jaegera ? Idzie rozpoznać bez wyciągania?- Wariujący wskaźnik poziomu paliwa
Mowił mi że robił test zegarów ale kompem diagnostycznym cedif.- Wariujący wskaźnik poziomu paliwa
Witam Panowie . Mam takie pytanko , znajomy ma taki problem mianowicie zaczeły mu swirować zegary od predkościomierza i paliwa , nawet na fisie mu jakieś pierdoły pokazuje ze spalaniem. Gdzie można szukać przyczyny?- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
zaciski ate chyba tak, ale jarzmo jest na bank inneBylo trzeba pytac od razu o tylne b7 245 czy do b5 podejdzie ... To jak? Tylne podejda do b5? Ha.ha.... Bo dystansów tobie nie oddam [emoji12] Dziękować Panowie ,to musze szukać. - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00